У Бельгії вводять паспорти з Смурфами й іншими героями коміксів

У Бельгії вводять паспорти з Смурфами й іншими героями коміксів

У Бельгії героїні й герої коміксів з’являться на сторінках нового бельгійського паспорта. Про це повідомило Міністерство закордонних справ Бельгії та оприлюднило відео з офіційної презентації нового вигляду паспорта.  

 

Серед персонажів, які зображені на сторінках паспорта, є відомі нам Смурфики, ковбой Лакі Люк, Тінтін з серії коміксів «Пригоди Тінтіна». Вони розміщені на вільних сторінках паспорта, а деталі малюнка проявлятимуться під час перевірки оригінальності спеціальним сканером. 

Відео з офіційної презентації доступне на ютуб-каналі Міністерства закордонних справ Бельгії: 

 

 

Крім того, у Міністерстві зазначають, що документ став більш безпечний завдяки новим методам персоналізації. 

 

«Бельгійський паспорт є одним з найкращих у світі, він є для нас предметом гордості, але також об’єктом бажання фальшивомонетників», – заявила міністр закордонних справ Софі Вільмес.

 

Вводити нові паспорти планують з 7 лютого 2022 року. 

 

Раніше повідомлялося, що в Україні видали книжку про смурфів, яка пояснює дітям, що таке вибори і як працює виборча система. 

Оригінал статті на Suspilne: У Бельгії вводять паспорти з Смурфами й іншими героями коміксів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"