У Бельгії вводять паспорти з Смурфами й іншими героями коміксів

У Бельгії вводять паспорти з Смурфами й іншими героями коміксів

У Бельгії героїні й герої коміксів з’являться на сторінках нового бельгійського паспорта. Про це повідомило Міністерство закордонних справ Бельгії та оприлюднило відео з офіційної презентації нового вигляду паспорта.  

 

Серед персонажів, які зображені на сторінках паспорта, є відомі нам Смурфики, ковбой Лакі Люк, Тінтін з серії коміксів «Пригоди Тінтіна». Вони розміщені на вільних сторінках паспорта, а деталі малюнка проявлятимуться під час перевірки оригінальності спеціальним сканером. 

Відео з офіційної презентації доступне на ютуб-каналі Міністерства закордонних справ Бельгії: 

 

 

Крім того, у Міністерстві зазначають, що документ став більш безпечний завдяки новим методам персоналізації. 

 

«Бельгійський паспорт є одним з найкращих у світі, він є для нас предметом гордості, але також об’єктом бажання фальшивомонетників», – заявила міністр закордонних справ Софі Вільмес.

 

Вводити нові паспорти планують з 7 лютого 2022 року. 

 

Раніше повідомлялося, що в Україні видали книжку про смурфів, яка пояснює дітям, що таке вибори і як працює виборча система. 

Оригінал статті на Suspilne: У Бельгії вводять паспорти з Смурфами й іншими героями коміксів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"