УІК: В Україні працює 247 книгарень

УІК: В Україні працює 247 книгарень

За даними Українського інституту книги, станом на серпень 2023 року в Україні працює щонайменше 247 книгарень. Про це УІК повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

До переліку потрапили дані книгарень, отримані представниками УІК в ході опитування, проведеного в липні 2023 року, а також зібрані з відкритих джерел — сайтів мережевих книгарень.

 

В інституті наголосили, що до опитування були запрошені всі відомі УІК заклади книжкової торгівлі, про що було розміщене оголошення в соціальних мережах та на сайті УІК. Згідно з переліком, 10 книгарень є у Вінниці, 6 — у Дніпрі, 4 — у Житомирі, 7 — в Івано-Франківську, 66 — у Києві, 4 — у Луцьку, 17 — у Львові, 8 — в Одесі, 14 — у Рівному, 11 — у Харкові тощо.

 

Про існування книгарні, що не увійшла до  переліку, можна повідомити на адресу yuri.marchenko@ubi.org.ua.

 

Повний перелік можна переглянути за посиланням.

 

Як повідомлялося, на початку 2017 року, за даними Держстату, в Україні було 222 книжкові магазини.

 

 

Чільне фото: Видавництво Старого Лева

Оригінал статті на Suspilne: УІК: В Україні працює 247 книгарень

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чеська книжкова виставка «Світ книги»: Зобов’язуємося підтримувати українську літературу

Міжнародна книжкова виставка «Світ книги» висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk у Харкові. Заяву опублікували на її фейсбук-сторінці.

«Ми добре знаємо, наскільки важливими для наших

В Україні започаткували видавництво Kovyla Publishing

В Україні заснували видавництво англомовних електронних книжок про Україну – Kovyla Publishing. Про це Читомо повідомили засновники видавництва.
Запустила Kovyla Publishing команда, яка

В Україні запустили бібліотеку електронних книжок англійською

Український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib. Про це Читомо повідомили у Librarius.
Застосунок розробили спіль

Дублінська літературна премія оголосила лавреатів 2024 року

Румунський письменник Мірча Картереску та американський перекладач Шон Коттер стали переможцями Дублінської літературної премії 2024 року за роман «Соленоїд». Про це повідомили на сайті

Видавці ЄС: Розширюємо співпрацю з українськими колегами

Федерація європейських видавців висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk 23 травня у Харкові. Про це повідомили на сайті федерації.
Федерація європейських видавців вислови

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"