УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»

УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»

Український інститут книги виклав у публічний доступ масиви отриманих даних під час проведення дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання». Про це йдеться на сайті УІК.

 

Як зазначають в Інституті, дані можуть бути корисними для видавців, книгорозповсюдників та експертів книжкового ринку – для власного аналізу потенційної аудиторії, залучення зовнішніх спеціалістів для можливого коригування видавничих та інших планів.

 

«В Український інститут книги часто надходять запити – видавці уточнюють дані для кращого розуміння власної читацької аудиторії, або ж аудиторій, що не є читачами. Найчастіше, звісно, з такими запитами звертаються великі гравці ринку, що мають ресурс здійснювати аналіз даних для власних потреб, проте ми свідомі того, що інтерес можуть мати і менші компанії. Саме тому ми пропонуємо масиви у двох форматах – як для залучення професійних соціологів, так і для «широкої аудиторії», тобто тих, хто володіє Excel», – зазначила в ексклюзивному коментарі Читомо керівниця відділу стратегічної роботи і аналітики УІК Ірина Батуревич.

 

Ознайомитися з даними можна за лінками:

 

Масив по дорослих: https://drive.google.com/file/d/1QaUYTaNm_YLoMkoCM3j9AldDUXnCNHN7/view (.sav)
https://drive.google.com/file/d/1YmptjDxInTOug-wgtCC15wLY7GFRLjz_/view
 (.xlsx)

 

Масив по дітях: https://drive.google.com/file/d/1dqpkA8Iw3RvXEN6GApkW2fj1SBHKhqPq/view (.sav)
https://drive.google.com/file/d/15CJb27fFxpp3HoS-lIyYJxFKIhe-c6te/view
 (.xlsx)

 

Нагадаємо, дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання» було виконане 2020 року на замовлення Інституту книги ТОВ «Інфо Сапієнс».

 

Крім того, у 2018 році здійснено дослідження Ukrainian Reading and Publishing Data 2018, одним з організаторів якого був культурно-видавничий проєкт «Читомо».

 

Завдяки цим дослідженням вдалося розробити Стратегію розвитку читання на 2021 – 2025 роки.

Оригінал статті на Suspilne: УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"