УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»

УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»

Український інститут книги виклав у публічний доступ масиви отриманих даних під час проведення дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання». Про це йдеться на сайті УІК.

 

Як зазначають в Інституті, дані можуть бути корисними для видавців, книгорозповсюдників та експертів книжкового ринку – для власного аналізу потенційної аудиторії, залучення зовнішніх спеціалістів для можливого коригування видавничих та інших планів.

 

«В Український інститут книги часто надходять запити – видавці уточнюють дані для кращого розуміння власної читацької аудиторії, або ж аудиторій, що не є читачами. Найчастіше, звісно, з такими запитами звертаються великі гравці ринку, що мають ресурс здійснювати аналіз даних для власних потреб, проте ми свідомі того, що інтерес можуть мати і менші компанії. Саме тому ми пропонуємо масиви у двох форматах – як для залучення професійних соціологів, так і для «широкої аудиторії», тобто тих, хто володіє Excel», – зазначила в ексклюзивному коментарі Читомо керівниця відділу стратегічної роботи і аналітики УІК Ірина Батуревич.

 

Ознайомитися з даними можна за лінками:

 

Масив по дорослих: https://drive.google.com/file/d/1QaUYTaNm_YLoMkoCM3j9AldDUXnCNHN7/view (.sav)
https://drive.google.com/file/d/1YmptjDxInTOug-wgtCC15wLY7GFRLjz_/view
 (.xlsx)

 

Масив по дітях: https://drive.google.com/file/d/1dqpkA8Iw3RvXEN6GApkW2fj1SBHKhqPq/view (.sav)
https://drive.google.com/file/d/15CJb27fFxpp3HoS-lIyYJxFKIhe-c6te/view
 (.xlsx)

 

Нагадаємо, дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання» було виконане 2020 року на замовлення Інституту книги ТОВ «Інфо Сапієнс».

 

Крім того, у 2018 році здійснено дослідження Ukrainian Reading and Publishing Data 2018, одним з організаторів якого був культурно-видавничий проєкт «Читомо».

 

Завдяки цим дослідженням вдалося розробити Стратегію розвитку читання на 2021 – 2025 роки.

Оригінал статті на Suspilne: УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"