УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»

УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»

Український інститут книги виклав у публічний доступ масиви отриманих даних під час проведення дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання». Про це йдеться на сайті УІК.

 

Як зазначають в Інституті, дані можуть бути корисними для видавців, книгорозповсюдників та експертів книжкового ринку – для власного аналізу потенційної аудиторії, залучення зовнішніх спеціалістів для можливого коригування видавничих та інших планів.

 

«В Український інститут книги часто надходять запити – видавці уточнюють дані для кращого розуміння власної читацької аудиторії, або ж аудиторій, що не є читачами. Найчастіше, звісно, з такими запитами звертаються великі гравці ринку, що мають ресурс здійснювати аналіз даних для власних потреб, проте ми свідомі того, що інтерес можуть мати і менші компанії. Саме тому ми пропонуємо масиви у двох форматах – як для залучення професійних соціологів, так і для «широкої аудиторії», тобто тих, хто володіє Excel», – зазначила в ексклюзивному коментарі Читомо керівниця відділу стратегічної роботи і аналітики УІК Ірина Батуревич.

 

Ознайомитися з даними можна за лінками:

 

Масив по дорослих: https://drive.google.com/file/d/1QaUYTaNm_YLoMkoCM3j9AldDUXnCNHN7/view (.sav)
https://drive.google.com/file/d/1YmptjDxInTOug-wgtCC15wLY7GFRLjz_/view
 (.xlsx)

 

Масив по дітях: https://drive.google.com/file/d/1dqpkA8Iw3RvXEN6GApkW2fj1SBHKhqPq/view (.sav)
https://drive.google.com/file/d/15CJb27fFxpp3HoS-lIyYJxFKIhe-c6te/view
 (.xlsx)

 

Нагадаємо, дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання» було виконане 2020 року на замовлення Інституту книги ТОВ «Інфо Сапієнс».

 

Крім того, у 2018 році здійснено дослідження Ukrainian Reading and Publishing Data 2018, одним з організаторів якого був культурно-видавничий проєкт «Читомо».

 

Завдяки цим дослідженням вдалося розробити Стратегію розвитку читання на 2021 – 2025 роки.

Оригінал статті на Suspilne: УІК виклав у вільний доступ усі дані дослідження «Читання в контексті медіаспоживання та життєконструювання»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"