Участь у саміті Кримської платформи підтвердили 28 держав — Дмитро Кулеба

Участь у саміті Кримської платформи підтвердили 28 держав — Дмитро Кулеба

У першому саміті Кримської платформи, який відбудеться в Києві 23 серпня, мають узяти участь 28 держав. Про це повідомляє crimea.suspilne.media.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу.

За словами дипломата, ще ніколи така кількість держав не збиралася в Україні для проведення подібного заходу. Країна чекає участі ключових міжнародних партнерів.

«Станом на зараз уже 28 держав і міжнародних організацій підтвердили участь у саміті Кримської платформи. Це буде безпрецедентний міжнародний захід в історії України. Ще ніколи така кількість держав не збиралася в Україні для проведення подібного заходу на рівні президентів, як я сказав, прем’єр-міністрів, голів парламентів, членів урядів”, — зазначив Кулеба.

Міністр наголосив, що саміт не буде одноразовою подією. Наразі триває робота над довгостроковою концепцією діяльності за пріоритетними напрямами: політика невизнання, санкції, безпека в Азово-Чорноморському регіоні, захист прав людини та міжнародно-гуманітарного права, екологічні та економічна наслідки окупації.

“Крим для Росії вже став валізою без ручки. Кримська платформа перетворить його на непідйомний вантаж”, — наголосив глава МЗС.

Крім того, за його словами, майже узгоджена Кримська декларація, підсумковий документ саміту, який закріпить принципові для України положення.

Кулеба підкреслив, що протидія Кримській платформі з боку Росії є системною і потужною.

“Вони працюють в кожній столиці, в кожній країні, переконуючи, відмовляючи держави брати участь у Кримській платформі. Але ми ведемо свою роботу, ми маємо свою силу”, — наголосив глава української дипломатії.

Що відомо

  • Міністр транспорту США Пітер Буттіджедж представлятиме США на саміті «Кримської платформи». Офіційно Білий дім іще не оголошував, хто очолить американську делегацію під час візиту в Україну.
  • За словами першої заступниці міністра закордонних справ України Еміне Джеппар, головними питаннями «Кримської платформи» будуть відновлення справедливості і міжнародного права як цінності, деокупація українського півострова та звільнення кримських політичних в’язнів.

Джерело фото: УНІАН

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Участь у саміті Кримської платформи підтвердили 28 держав — Дмитро Кулеба

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Понад 50 тисяч учнів в Уганді, Гані та Зімбабве отримають доступ до книжок у школах

У межах програми «Африканська скринька історій» (“African Story Box”) благодійна організація Book Aid International передає книжки до 76 шкіл Уганди, Гани та Зімбабве. Про це повідомили

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"