Усі ми прагнемо любові❤️

Усі ми прагнемо любові❤️

Усі ми прагнемо любові❤️

Привіт, мої хороші!

Аделіна Янг– «Усі ми прагнемо любові».

Це історія заснована на реальних подіях, зі справжніми героями, їхніми помилками та почуттями. На вас чекає справжній вир емоцій, непередбачуваність, любовний трикутник і зрештою бумеранг, який завжди повертається.

Вони обидві кохали, а він обманув, розтоптавши справжні почуття. Як поведе себе кожна з дівчат, а головне – котра з них зробить помилку, про яку жалкуватиме все життя… Запрошую вас поринути в нову історію разом зі мною!

Уривок

– Я знаю, що ти була дівчиною Ярослава, – перебила її мати Ярика, звільнивши від зайвих пояснень.

– Але чому була? – не розуміла Юля, – ми кохаємо один одного…

– Ярослав одружується, – заявила твердим тоном жінка, дивлячись кудись у вікно та уникаючи прямого зорового контакту зі своєю співрозмовницею.

– То це правда? – Юля піднялася з крісла. – Марія справді народила від мого Ярика? Цього не може бути…

Її тіло тремтіло, з очей полилися сльози, а груди високо підіймалися, наче не могли вловити повітря в цьому будинку. Дівчина похитала головою, наче сама собі хотіла довести, що це брехня, але, не побачивши жодної реакції зі сторони Катерини Михайлівни, знову сіла.

– Юлю, – мовила ніжним голосом жінка, – я не маю нічого проти тебе. Справді. Але вона народила… Розумієш? Є дитинка…

– Але я теж вагітна! – дівчина випалила ці слова на одному подиху та швидко поклала руку на ледь заокруглену талію.

Анотація:

Він був її всесвітом та ідеалом, а вона стала музою, яку Ярослав боготворив. Здавалося, ніщо й ніхто не зможе розлучити щасливих наречених. Однак за крок до весілля відкрилася шокуюча правда, яка ховалася за образом зразкового нареченого. Чи справді все було настільки безхмарно й гладко, як виглядало зі сторони? Чому Ярослав вів приховану гру, якщо й справді закоханий? А головне – хто найбільше постраждає від його помилок та чиє кохання не згасне крізь роки?

Історія заснована на реальних подіях. Не залишить вас байдужими.

Оригінал статті на Букнет: Усі ми прагнемо любові❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

3 українські фотобуки увійшли у шортлист премії Rencontres d’Arles Book Awards

Три книжки українських авторів потрапили у короткі списки престижної премії the Rencontres d’Arles Book Awards, що нагороджує фотобуки. Перелік видань, що увійшли до короткого списку, о

Дитяча література воєнного часу: 11 нових видань для малюків і підлітків

На третьому році повномасштабного вторгнення тема війни не зникла з дитячої літератури, особливо з текстів українських авторів, ставши тим елементом реальності, який — хай про що в книж

Оголосили програму першого дня фестивалю пам’яті Романа Ратушного

Фестиваль «Протасів Яр» під гаслом Романа Ратушного «Ніколи нічого не бійтеся» оголосив програму першого дня. Її повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Другий фестиваль «Протасів Яр»

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"