Усі ми прагнемо любові❤️
![Усі ми прагнемо любові❤️ Усі ми прагнемо любові❤️](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1532354870_854923.jpg)
Усі ми прагнемо любові❤️
Привіт, мої хороші!
Аделіна Янг– «Усі ми прагнемо любові».
Це історія заснована на реальних подіях, зі справжніми героями, їхніми помилками та почуттями. На вас чекає справжній вир емоцій, непередбачуваність, любовний трикутник і зрештою бумеранг, який завжди повертається.
Вони обидві кохали, а він обманув, розтоптавши справжні почуття. Як поведе себе кожна з дівчат, а головне – котра з них зробить помилку, про яку жалкуватиме все життя… Запрошую вас поринути в нову історію разом зі мною!
Уривок
– Я знаю, що ти була дівчиною Ярослава, – перебила її мати Ярика, звільнивши від зайвих пояснень.
– Але чому була? – не розуміла Юля, – ми кохаємо один одного…
– Ярослав одружується, – заявила твердим тоном жінка, дивлячись кудись у вікно та уникаючи прямого зорового контакту зі своєю співрозмовницею.
– То це правда? – Юля піднялася з крісла. – Марія справді народила від мого Ярика? Цього не може бути…
Її тіло тремтіло, з очей полилися сльози, а груди високо підіймалися, наче не могли вловити повітря в цьому будинку. Дівчина похитала головою, наче сама собі хотіла довести, що це брехня, але, не побачивши жодної реакції зі сторони Катерини Михайлівни, знову сіла.
– Юлю, – мовила ніжним голосом жінка, – я не маю нічого проти тебе. Справді. Але вона народила… Розумієш? Є дитинка…
– Але я теж вагітна! – дівчина випалила ці слова на одному подиху та швидко поклала руку на ледь заокруглену талію.
Анотація:
Він був її всесвітом та ідеалом, а вона стала музою, яку Ярослав боготворив. Здавалося, ніщо й ніхто не зможе розлучити щасливих наречених. Однак за крок до весілля відкрилася шокуюча правда, яка ховалася за образом зразкового нареченого. Чи справді все було настільки безхмарно й гладко, як виглядало зі сторони? Чому Ярослав вів приховану гру, якщо й справді закоханий? А головне – хто найбільше постраждає від його помилок та чиє кохання не згасне крізь роки?
Історія заснована на реальних подіях. Не залишить вас байдужими.
Оригінал статті на Букнет: Усі ми прагнемо любові❤️
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.