Усім щасливого Різдва!

Усім щасливого Різдва!

Усім щасливого Різдва!

Вітаю усіх з Різдвом! Затишку, Божої ласки, здоров’я та мирного неба над головою.

Запрошую до читання бунтівної історії — Софії та Івана — Лютий ворог.

???

Уривок.

— Не можу їсти, апетиту немає.

— Софіє, раджу нормально повечеряти, адже сили сьогодні у вечері тобі знадобляться, а судячи з того, як ти ледь не впала у спортзалі, сили твої вичерпані. Наполегливо та загадково просив Кохан.

Його слова налякали дівчину. Холод пробігся по тілу. — Що він мав на увазі? Насторожено глянула на чоловіка.

— Кохан, що ти замислив?

Іван загадково посміхнувся і так само додав.

— Не хвилюйся мала, я тут для того, аби тебе захистити, а не навпаки.

— Я тобі не вірю. В середині все стиснулося й Софія не втримавшись тремтячим голосом запитала. — А презервативи? Навіщо ти їх замовив? Ти розумієш, що про нас подумають. Мені це огидно. Ти… Замовкла хотілося плакати, та свою лють виказати не зважилася.

Іван зітхнув й почав заспокоювати свою тимчасову співмешканку.

— Я пожартував, а ти все зіпсувала… Чоловік бачив як налякано вона глянула на нього і швидко додав. — Гаразд. Вибач. Принаймні ти зробила вправи для грудної клітки, у час пандемії це корисно.

— Кохан, ти тиран. Обурилася Софія, його слова не викликали довіри. — Ти над усіма так знущаєшся?

— Вибач, я і подумати не міг, що ти сприймеш це так буквально. Спокійним тоном просив він.

— Я сприйняла це, як вульгарний натяк з твоєї сторони. Невдоволено заявила дівчина.

— Пробач. Я справді не хотів нічого схожого, просто віддячив тобі за замовлення дієтичного харчування, на яке ти хотіла мене посадити. Погодься це теж не дуже благородно з твоєї сторони.

На це Софія лиш ледь всміхнулася, від чого стала надто привабливішою та красивішою, Іван не міг відірвати погляду від неї. Коли вона не була такою колючою, знаходитись поруч з нею суцільне задоволення.

— Софіє, поїж, я і так поклав тобі не багато.

Вона зітхнула і таки взялася знову до вечері. З’їсти все не вийшло, та на тарілці залишилося дуже мало і це втішило чоловіка. Був здивований вона помила весь посуд. Мовчки спостерігав за нею і коли хотіла піти запропонував.

— Може каву?

Вона оглянулася.

— На ніч?

Чоловік загадково посміхнувшись запитав.

— А чому б ні?

— Кохан, ти мене лякаєш. Чесно зізналася задкуючи до дверей.

— Софіє, — це не я тебе лякаю, а ти сама себе лякаєш, своєю божевільною фантазією. Холодно та правдиво зауважив чоловік. — Ми тиждень прожили разом, навіть спали в одному ліжку, в одній кімнаті, нічого ж не трапилося.

Вона зупинилася він мав рацію, але страх бути знову обманутою, був надто сильним.

— Я уже нікому не вірю. Тихо зізналася. — Інколи навіть собі.

Він хмикнув і підійшовши до неї зупинився зовсім поруч.

— Іди присядь, я зроблю тобі каву.

— Дякую, давай краще я сама. Схопилася Софія згадавши, яку каву приготувала йому, а ну ж віддячить.

— Розслабся, мала. Я не ти. Присядь . Гидоту у каву класти не буду.

Дівчина закусила губу, приховуючи посмішку. Він приготував каву і поставив перед нею на столик. Пильно глянув на неї.

— Софіє, вечір тільки починається. Зараз тільки дев’ятнадцята. Електрики нема і схоже вже й не буде. Я дещо придумав, тільки прошу тебе на перед не накручуй себе. Просто спробуй повірити мені.

— Думаєш, — це так просто? Холодно запитала помішуючи каву у чашці.

— Не заперечуватиму, в довіри тонка грань, та все ж прошу спробуй.

Софія зітхнула. Не могла вона повірити йому і край. Може варто спробувати, а якщо щось піде не так втече. Пильно кілька хвилин розглядала чоловіка навпроти, у світлі свічки, яка ще горіла на столі й добре освічувала мужні риси його обличчя. Щось у ньому таки було, але це точно не її типаж. Він скидався на самозакоханого нарциса. Не вірила, що може когось полюбити окрім себе. Хоча… Зловила себе на думці. — Про мене ж піклується. Терпить її, наче розуміє частково, а їй останнім часом самі себе зрозуміти важко. — Так, годі… Покинула свої роздуми Гальцева, адже заплуталася у них. Уже не хотілося нічого зважувати, оцінювати, контролювати, все набридло. Хотіла додому якнайшвидше. Зітхнула, розчулена своїми думками.

— Ну, що? — Поцікавився Кохан смакуючи каву.

?????

Приємного читання!

 

Оригінал статті на Букнет: Усім щасливого Різдва!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Остання знижка в передплаті!

Добрий день!

Сьогодні з гарною новиною – впродовж дня буде діяти знижка в 15% на книгу “Кохання тут зайве”. Остання знижка в передплаті, тому… для усіх, хто мав намір прочитати, чудова можливість придбати книгу

Українська мрія — вийде нова марка від Укрпошти

28 червня Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку «Українська мрія». Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в Telegram. 
Загальний тираж марки 3 млн. Її можн

У Баку обговорюють український та азербайджанський літературні процеси

В Азербайджанському Інституті теології під час заходу «Репрезентація азербайджанських цінностей в українських перекладах азербайджанської літератури» обговорили дослідження українсько-а

Тимофій Гаврилів. Чорний червень

сонмені снилися килимові бомбування росіїкраїни що смерть і розруху навколо сіємені снилося як росіяни плакали і благалищо вони не винні що вони не хотіли вони не зналия запитав хто ж тоді вдирався до

Нові обкладинки…

Шрифт, стиль, колір можна замінити за бажанням. 

1. Вільна. Ціна 40 грн

2. Вільна. Ціна 40 грн

3. Вільна. Ціна 20 грн

4. Вільна. Ціна 30 грн

5. Вільна + арт в подарунок. Ціна 30 грн

6. Вільна. Ціна 30 грн

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"