Уряд вирішив приєднати Українську академію друкарства до Львівської політехніки

Уряд вирішив приєднати Українську академію друкарства до Львівської політехніки

У межах модернізації мережі закладів вищої освіти і наукових установ уряд ухвалив рішення про те, що Українська академія друкарства стане факультетом Національного університету «Львівська політехніка». Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

«Українську академію друкарства приєднають до Національного університету “Львівська політехніка”. На базі другої буде сформовано окремий факультет з назвою — УАД, у якому буде продовжено освітню і наукову діяльність академії, а її непрофільні програми будуть гармонізовані зі схожими програмами у Львівській політехніці», — зазначив Оксен Лісовий.

 

 

За словами міністра освіти і науки України, студенти, які вже розпочали навчання в УАД, зможуть продовжити його за обраними спеціальностями й освітніми програмами зі збереженням усіх попередніх умов (форма фінансування, сума контракту/бюджетне місце).

 

«Разом із цим, навчання у більшому університеті для студентів означає також доступ до ширшого кола профільних і кваліфікованих викладачів, дисциплін до вивчення та ліпшої матеріально-технічної бази. Головна мета цих рішень — поліпшення якості вищої освіти, підвищення ефективності роботи наукових установ та створенням потужних освітніх та наукових осередків», — повідомив міністр.

 

 

Українська академія друкарства — єдиний в Україні автономний заклад вищої освіти, який готує фахівців з медійних технологій та поліграфії.

 

Як повідомлялося, про намір МОН приєднати Українську академію друкарства до Львівського національного університету імені Івана Франка академія анонсувала в листопаді 2022 року. Згодом Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів закликала цього не робити. У лютому 2024 року Українська академія друкарства закликала не об’єднувати її з Львівською політехнікою.

 

Світлини: Google maps

Оригінал статті на Suspilne: Уряд вирішив приєднати Українську академію друкарства до Львівської політехніки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"