Уривочок

Уривочок

Уривочок

Всім привіт. Оновлення книги “Справжня я” уже на платформі. Наступне оновлення буде вже завтра о 12 ранку)

 

– Чудова промова,- аплодував він, насмішкувато позираючи з-під крислатого капелюха.- От якби ще й зміст трохи підкоригувати, то була б взагалі ідеальною.

– Де всі? Що ви зробили з людьми?

– От не вдавай, що їхня доля справді тебе цікавить. Адже погодься, єдине, що тебе зараз турбує, це навіщо я тут. Чи не так?

– Ні. На відміну від вас, я не егоїстка, яка тільки й думає, що про себе,- презирливо скривилася я, але вирішила, що навряд зможу так щось дізнатися і варто йому підіграти.- Що вам від мене потрібно?

– Так би й сказала одразу. А то все тягнула час. В мене до твого відома також є плани і вони набагато цікавіші за твої,- Владислав знову зухвало посміхнувся.

– Що вам від мене потрібно?- просичала крізь зуби я, вже не стримуючи злості, що різко нахлинула на мене.

– Ти. Мені потрібна ти. А точніше нашій організації. Так уже вийшло, що твої сили не такі вже й простенькі, як ми думали спочатку.

Зацікавило? Тоді ласкаво прошу почитати мою книгу)

                                                      

Оригінал статті на Букнет: Уривочок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"