Уривок із майбутнього роману. Цікава ваша думка :)

Уривок із майбутнього роману. Цікава ваша думка :)

Уривок із майбутнього роману. Цікава ваша думка 🙂

 

 

Хочу поділитися з вами уривочком нового наступного роману. Зараз написана тільки невелика частинка. Чекаю на ваші коментарі. А то раптом і продовжувати не треба 🙂

 

… Останньою краплею у їхніх дружніх стосунках став випадок, який Люба запам’ятала на все життя. Їй було п’ятнадцять, із компанією однокласниць, вони вирушили на місцеву дискотеку, яка проводилася в ніч із п’ятниці на суботу. У цей час Кирило зазвичай проводив час у нічному клубі, що знаходився далеко від їхнього будинку, тому Люба, не боячись наслідків, сміливо вирушила туди гуляти. Дискотека була в самому розпалі, коли ритмічна музика змінилася медляком, дівчина вже звично відійшла вбік, знаючи, що до неї ніхто не підійде. Але зненацька з натовпу з’явився незнайомий їй хлопець, він простяг до неї руку із запрошенням потанцювати. Люба погодилася і вийшла з незнайомцем на танцпол. Спочатку він поводився пристойно, але вже на другому куплеті надто сильно притиснув дівчину до себе. Вона б не звернула на це уваги, якби його руки по-господарськи не лягли на її сідниці, які були ледь приховані під міні-спідницею.

 Спроба відштовхнути зухвальця не увінчалася успіхом, тільки розпалюючи ще більше його запал. Він продовжував відверто лапати дівчину, чим викликав в неї хвилю гидкого обурення. Хлопець виглядав явно старшим і точно був не з місцевих, вона його ніколи тут не бачила. Люба зробила ще одну спробу звільнитися від його міцного захоплення, але марно. Тоді вона замахнулася, і з усієї сили дала йому ляпаса. Незнайомець явно не очікував на такий поворот подій. На його обличчі відбилася гнівна лють, у цей момент дівчині стало по-справжньому страшно, і через секунду вона відчула різкий біль у ділянці своєї щоки. Він вдарив її у відповідь, тільки чоловічої сили його вистачило на те, щоб дівчина впала з ніг.

 Музика продовжувала грати, але молодь довкола завмерла, спостерігаючи за тим, що відбувається. Люба сиділа нерухомо, не знаючи, що краще зробити далі. Розгубившись, вона навіть не спробувала встати. Дівчина знала, чому, хлопці не звертають на неї уваги, але не знала, чому ніхто в цій ситуації не наважився їй допомогти. Піднявши очі і побачивши вражене обличчя подруги, вона зрозуміла яка відповідь.

 Позаду неї зараз стояв Никифор, він дивився вбивчим поглядом на зухвальця, поглядом – не обіцяючим йому нічого доброго. Кирило повільно підійшов до дівчини, простягнувши руку, допоміг їй підвестися на ноги.

– Ти в порядку? – він уважно оглянув її обличчя, легко притримуючи рукою підборіддя.

– Все нормально. – схлипнула Люба у відповідь. Кір нервово стиснув губи.

– Іди, умийся холодною водою.

– Але… – вона знала, що він хоче, щоб вона зараз пішла. Знала, що зараз буде.

– Іди! – повторив наполегливо…

 

 

Оригінал статті на Букнет: Уривок із майбутнього роману. Цікава ваша думка :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"