Уривок із майбутнього роману. Цікава ваша думка :)

Уривок із майбутнього роману. Цікава ваша думка :)

Уривок із майбутнього роману. Цікава ваша думка 🙂

 

 

Хочу поділитися з вами уривочком нового наступного роману. Зараз написана тільки невелика частинка. Чекаю на ваші коментарі. А то раптом і продовжувати не треба 🙂

 

… Останньою краплею у їхніх дружніх стосунках став випадок, який Люба запам’ятала на все життя. Їй було п’ятнадцять, із компанією однокласниць, вони вирушили на місцеву дискотеку, яка проводилася в ніч із п’ятниці на суботу. У цей час Кирило зазвичай проводив час у нічному клубі, що знаходився далеко від їхнього будинку, тому Люба, не боячись наслідків, сміливо вирушила туди гуляти. Дискотека була в самому розпалі, коли ритмічна музика змінилася медляком, дівчина вже звично відійшла вбік, знаючи, що до неї ніхто не підійде. Але зненацька з натовпу з’явився незнайомий їй хлопець, він простяг до неї руку із запрошенням потанцювати. Люба погодилася і вийшла з незнайомцем на танцпол. Спочатку він поводився пристойно, але вже на другому куплеті надто сильно притиснув дівчину до себе. Вона б не звернула на це уваги, якби його руки по-господарськи не лягли на її сідниці, які були ледь приховані під міні-спідницею.

 Спроба відштовхнути зухвальця не увінчалася успіхом, тільки розпалюючи ще більше його запал. Він продовжував відверто лапати дівчину, чим викликав в неї хвилю гидкого обурення. Хлопець виглядав явно старшим і точно був не з місцевих, вона його ніколи тут не бачила. Люба зробила ще одну спробу звільнитися від його міцного захоплення, але марно. Тоді вона замахнулася, і з усієї сили дала йому ляпаса. Незнайомець явно не очікував на такий поворот подій. На його обличчі відбилася гнівна лють, у цей момент дівчині стало по-справжньому страшно, і через секунду вона відчула різкий біль у ділянці своєї щоки. Він вдарив її у відповідь, тільки чоловічої сили його вистачило на те, щоб дівчина впала з ніг.

 Музика продовжувала грати, але молодь довкола завмерла, спостерігаючи за тим, що відбувається. Люба сиділа нерухомо, не знаючи, що краще зробити далі. Розгубившись, вона навіть не спробувала встати. Дівчина знала, чому, хлопці не звертають на неї уваги, але не знала, чому ніхто в цій ситуації не наважився їй допомогти. Піднявши очі і побачивши вражене обличчя подруги, вона зрозуміла яка відповідь.

 Позаду неї зараз стояв Никифор, він дивився вбивчим поглядом на зухвальця, поглядом – не обіцяючим йому нічого доброго. Кирило повільно підійшов до дівчини, простягнувши руку, допоміг їй підвестися на ноги.

– Ти в порядку? – він уважно оглянув її обличчя, легко притримуючи рукою підборіддя.

– Все нормально. – схлипнула Люба у відповідь. Кір нервово стиснув губи.

– Іди, умийся холодною водою.

– Але… – вона знала, що він хоче, щоб вона зараз пішла. Знала, що зараз буде.

– Іди! – повторив наполегливо…

 

 

Оригінал статті на Букнет: Уривок із майбутнього роману. Цікава ваша думка :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"