Унаслідок російської агресії загинули вже 18 журналістів

Унаслідок російської агресії загинули вже 18 журналістів

За час повномасштабного вторгнення росії в Україну щодо представників ЗМІ скоєно 74 злочини державою-агресором. Про це йдеться в заяві Міністерства культури та інформаційної політики України. 

Зокрема серед 74 злочинів 19 щодо громадян інших держав: Великої Британії 5, Чехії 2, США 2, Данії 2, ОАЕ 2, Ірландії 1, Швейцарії 1, Франції 1, Литви 1, рф 2.

 

Як повідомляється, серед журналістів загинули 18 осіб, викрадено 8 осіб, отримали поранення 13 осіб, безвісно зникли 3 особи, зазнали залякування 15 журналістів.

 

Крім того в Україні зафіксували щонайменше 7 фактів обстрілів, які призвели до пошкодження або  знищення телевеж, а також 22 блокування та кібератак на ЗМІ.  

 

Щодо постраждалих в областях України: 

 

У Київській області 31 журналіст, в Запорізькій 15, в м. Київ 7, в Херсонській 5, в Донецькій 5, в АР Крим 2, в Сумській 2, в Одеській 2, в Чернігівській 1, в Миколаївській 1, в Луганській  1, в Кіровоградській 1, в Центральній Україні 1.  

 

«Сьогодні кожен журналіст є героєм. Вдячні кожному, хто висвітлює події в Україні. Кожна смерть та кожен злочин проти представників засобів масової інформації обов’язково буде розслідуваний, а винні – притягнуті до кримінальної відповідальності», зазначають у заяві міністерства. 

 

Як відомо, У Новій Каховці на Херсонщині російські окупанти викрали журналіста та поета Олександра Гунька, у Приморську Запорізької області журналіста та відеооператора Костянтина Овсянникова. У полоні перебували Вікторія Рощина та Олег Батурин

 

Крім того, російський військовий вбив двома пострілами українського фотожурналіста Макса Левіна. Від рук окупантів загинули й Брент Рено, Олександра КувшиноваАксана Бауліна та П’єр Закжевскі.

 

Нагадаємо, що Мінкультури закликало припинити будь-який культурний діалог із рф. 

Оригінал статті на Suspilne: Унаслідок російської агресії загинули вже 18 журналістів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"