Умови контракту — завершено.

Умови контракту — завершено.

Умови контракту — завершено.

Слава Україні!

Відчай, байдужість, протистояння, та звичайно кохання. У цій історії кохання є все. 

УМОВИ КОНТРАКТУ.

https://booknet.com/uk/book/umovi-kontraktu-b368799

Анотація.

Соломія не замислюючись погодилася вийти заміж, за практично невідомого їй чоловіка, аби врятувати батькову компанію. Її коханий Ілля так і не повернувся зі стажування. Знайшов собі іншу. Недавно його мама приходила до неї та повідомила її про це, тож втрачати все одно нічого. Батько ж пообіцяв, що це не серйозно, лише потрібно аби вона погодилася. Натомість батько нареченого виведе їхню компанію з банкрутства.

Спочатку відмовлялася, а потім махнула на все рукою, стало жаль батькову дружину, та малих братика з сестричкою.

Чим обернеться для Соломії її бездумність? Чи не буде запізно все змінити?

УРИВОК.

Зупинився в міліметрі, зі звіриним вискалом дивився на неї, стиснувши руки в кулаки.

— Не біси мене. Тебе не вчили мати повагу до старших. Теж мені Цаца знайшлася, можеш валити звідси на всі чотири сторони, мені таке нещастя за дружину не потрібне. — Цідив крізь зуби слова, наче отруту.

Звузивши зіниці роздратовано дивилася на нього. Він жахливий, не такого чоловіка, хотіла бачити поруч зі собою.

— Три попередніх теж були нещастям?

Мовчав стоячи над нею мов загроза, важко дихав. Очевидно не звик до такого ставлення жінок до себе, та іншого точно не заслуговував.

— Мовчання, знак згоди.

Холодно кинула Соломія й подалася до вішака, звідти взяла сіру шубку зі штучного хутра, та білі високі чоботи за коліна. Чоботи демонстративно поставила біля ліжка, шубу кинула на нього, й схопивши невеличку спортивну сумку подалася в санвузол, по дорозі знявши туфлі на височенних підборах. Боялася, аби не наздоганяв, бо бачила його розгублене обличчя, коли брала сумку. Швидко зняла красиву, святкову сукню, стрибнула у сині джинси з низькою талією та білий гольф. Побоювалася, аби не увірвався сюди. Закинула сукню собі на руку, адже навіть бажання не було її складати. З нею уже назавжди будуть пов’язані, неприємні спогади.

Вийшла з санвузла й відразу опинилася притиснутою до стіни, й заведеними за спину руками.

— Ти нікуди не підеш.

Соломія злякалася не на жарт, притулившись обличчям до холодної стіни. Серце мліло від страху, вирівняти дихання було важко.

— Руки!!! — Роздратовано наказала. — Інакше напишу заяву за домагання. — Кинула з погрозою.

— Я не домагаюся тебе. — Зірвався розлючено Всеволод. — А лише тримаю.

Смикнулася, й була здивована, він відпустив. Поправила гольф, адже він підстрибнув в районі пупка виставивши на показ пірсинг. Чоловік стояв зовсім поруч, примружившись дивився на неї. Зі злобою поміряла його, роздратовано заявивши.

— Від твоїх грубих лап, на моїй ніжній шкірі, до вечора будуть синці. Цього достатньо, аби мені повірили.

Підняла сукню, що впала й оминула його, підійшовши до ліжка збагнула, що спортивну сумку забула у ванній. Подалася назад лише у шкарпетках і з усім повернулася. Всеволод зупинився поруч. Оглянулася на нього роздратовано кинувши.

— Чому вештаєшся, сюди туди? Ти, здається відпочити хотів? — Розлючено наказала. — Розвісив речі, і ліг.

Тепер справді нервувала, цей чоловік дратував її. Взяла сумку й заходилася скручувати сукню, аби помістилася в ній. Всеволод несподівано забрав сукню з її рук, невдоволено гаркнувши.

— Що ти робиш? Ти ж її помнеш.

— Справді?!!

Лиш невдоволено відмахнулася, й здивовано дивилася, як чоловік великими руками акуратно вивертає сукню на лицевий бік, і розправляє рукави. Ледь втримала посмішку. Сіла на ліжку до нього спиною й заходилася взувати чоботи. Знала батькові її втеча, буде не до вподоби, та виходу іншого немає. Але показувати свою слабкість, цьому блазню вона теж не буде.

— Навіщо ти скрутила сукню? — Суворо запитав чоловік.

— Цій сукні вже байдуже. Я більше ніколи її не одягну, зараз же викину у смітник, аби ніколи мені більше не нагадувала, про цей день, і про тебе за одно.

Взувши чоботи вирівнялася й хотіла взяти сукню, та він не дав.

— Ця сукня купу грошей коштує. — Знову суворо заявив, бавлячись з тканиною.

— Теж мені економіст. — Фиркнула Соломія. — Моє здоров’я та нерви дорожчі.

— Ти нікуди не підеш. — Грізно заявив.

Взяла шубу, й одягнувши її відмахнулася.

— Це ти так думаєш. — Заглянула відверто в його очі. — Не хвилюйся, я батькам про все розповім сама.

Перевела подих, взяла телефон розблокувала, пів на третю дня. Через пів години має розпочатися це все дійство зі заручинами, та байдуже. Заблокувавши екран поклала телефон у кишеню шуби, холодно додавши.

— Ти попросив звалити, що ж я йду. — Знизала плечима. — Я себе на смітнику не знайшла, аби зв’язувати своє життя з ким попало. Все-таки один раз живу.

ПРИЄМНОГО ЧИТАННЯ.

P.S — ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

Оригінал статті на Букнет: Умови контракту — завершено.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"