УКФ просить додаткових 200 мільйонів гривень на інституційну підтримку установ і закладів

УКФ просить додаткових 200 мільйонів гривень на інституційну підтримку установ і закладів

Український культурний фонд звернувся до органів державної влади щодо інституційної підтримки закладів і установ, що постраждали внаслідок протепідемічних обмежень. Звернення УКФ опублікували на сайті установи.

Дирекція і Наглядова рада УКФ отримали чимало звернень від державних і комунальних установ, які внаслідок протипандемійних обмежень, повної заборони їх роботи у січні та березні-квітні цього року, мають зниження надходжень і утворення боргів за комунальні послуги. Це в першу чергу стосується закладів культури та мистецьких закладів, що мають на балансі приміщення та цілісні майнові комплекси.

 

Зі зростанням витрат на опалення приміщень, повторного призупинення роботи закладів і установ через пандемію, їх робота стає дедалі складнішою, «а іноді неможливою і питання виживання вітчизняної культури вже в найближчому майбутньому може постати дуже гостро».

 

«З метою уникнення збільшення заборгованості закладів культури, в першу чергу на балансі яких обліковуються приміщення та цілісні майнові комплекси, в тому числі за спожиті комунальні послуги, що може призвести до повної зупинки діяльності цих інституцій Наглядова рада та Дирекція Українського культурного фонду звертаються з проханням при розгляді змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» передбачити додаткові бюджетні асигнування для забезпечення функціонування Українського культурного фонду, у тому числі здійснення ним заходів з підтримки проєктів, а саме 200 мільйонів гривень для інституційної підтримки закладів культури та мистецьких закладів, в першу чергу на балансі яких є приміщення та цілісні майнові комплекси», − йдеться у зверненні.

 

Автори звернення нагадали, що торік установа реалізувала програму «Культура в часи кризи: інституційна підтримка». Завдяки цьому спеціалізовану фінансову підтримку отримали майже 150 державних установ сфери культури та мистецтв.

 

Додамо, нещодавно Асоціація видавців та книгорозповсюджувачів зверталась до органів державної влади з вимогою не закривати книгарні під час локдауну та підтримати книговидавничу галузь, що постраждала внаслідок пандемії.

 

Оригінал статті на Suspilne: УКФ просить додаткових 200 мільйонів гривень на інституційну підтримку установ і закладів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

Поет і військовий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Військовослужбовець, поет, лавреат Шевченківської премії 2024 року Дмитро Лазуткін став речником Міністерства оборони України. Про це повідомили в етері телемаратону, відрекомендувавши

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"