УКФ просить додаткових 200 мільйонів гривень на інституційну підтримку установ і закладів

УКФ просить додаткових 200 мільйонів гривень на інституційну підтримку установ і закладів

Український культурний фонд звернувся до органів державної влади щодо інституційної підтримки закладів і установ, що постраждали внаслідок протепідемічних обмежень. Звернення УКФ опублікували на сайті установи.

Дирекція і Наглядова рада УКФ отримали чимало звернень від державних і комунальних установ, які внаслідок протипандемійних обмежень, повної заборони їх роботи у січні та березні-квітні цього року, мають зниження надходжень і утворення боргів за комунальні послуги. Це в першу чергу стосується закладів культури та мистецьких закладів, що мають на балансі приміщення та цілісні майнові комплекси.

 

Зі зростанням витрат на опалення приміщень, повторного призупинення роботи закладів і установ через пандемію, їх робота стає дедалі складнішою, «а іноді неможливою і питання виживання вітчизняної культури вже в найближчому майбутньому може постати дуже гостро».

 

«З метою уникнення збільшення заборгованості закладів культури, в першу чергу на балансі яких обліковуються приміщення та цілісні майнові комплекси, в тому числі за спожиті комунальні послуги, що може призвести до повної зупинки діяльності цих інституцій Наглядова рада та Дирекція Українського культурного фонду звертаються з проханням при розгляді змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» передбачити додаткові бюджетні асигнування для забезпечення функціонування Українського культурного фонду, у тому числі здійснення ним заходів з підтримки проєктів, а саме 200 мільйонів гривень для інституційної підтримки закладів культури та мистецьких закладів, в першу чергу на балансі яких є приміщення та цілісні майнові комплекси», − йдеться у зверненні.

 

Автори звернення нагадали, що торік установа реалізувала програму «Культура в часи кризи: інституційна підтримка». Завдяки цьому спеціалізовану фінансову підтримку отримали майже 150 державних установ сфери культури та мистецтв.

 

Додамо, нещодавно Асоціація видавців та книгорозповсюджувачів зверталась до органів державної влади з вимогою не закривати книгарні під час локдауну та підтримати книговидавничу галузь, що постраждала внаслідок пандемії.

 

Оригінал статті на Suspilne: УКФ просить додаткових 200 мільйонів гривень на інституційну підтримку установ і закладів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Давайте оглянемо дану інформацію)

Дорогі читачі, на мою історію 18+ сьогодні діє знижка!!!

 Вітаю, ти втрапила

– Це теж входить в умови цього контракту? – Вимовляю тремтячим голосом.
Його гарячі пальці торкаються до мого плеча, ковзають вище змушуючи

Знижки 35%!!!! Його батько мною одержимий!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою гарячу історію 18+!!! 

Його батько мною одержимий

– Збиралася позбутися від моєї дитини? – Він наступає, заганяє в кут.
– Я? Ні …, – з жахом качаю головою, – ні. Тобто, з чого ти взяв,

Оновлення та знижка!

АНОТАЦІЯ:

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у

Знижка на фіктивні стосунки!

Вітаю зі святом, мої любі! Сподіваюся, ви всі у відносній безпеці і знайдете час, щоб відсвяткувати День Конституції України. З цього приводу я підготувала вам подарунок – знижку 25 % на книгу “Будь моєю дівчиною”!

***

Хочу

Назвали кількість бібліотек, які знищили російські загарбники

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну щонайменше 122 бібліотеки було пошкоджено або повністю знищено.

У 21 бібліотеці – не зберігся жоден документ. Про це повідомили на засіданні Ради

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"