«Укрпошта» запустила підписку на газети та журнали на ІІ півріччя 2022…

«Укрпошта» запустила підписку на газети та журнали на ІІ півріччя 2022…

Як зазначається у повідомленні на сайті компанії, внутрішньо переміщені особи можуть оформити переадресацію передплачених видань.

Оформлення підписки за електронними каталогами розпочалося з 25 квітня, а з 28 квітня стартувала передплата за друкованими каталогами для всіх регіонів України, крім територій Луганської, Донецької та Херсонської областей.

Відновлення доставки газет та журналів у звільнених населених пунктах відбувається за дотримання безпеки для клієнтів та працівників «Укрпошти».

Передплата проводиться:

— до 16 червня на видання загальнодержавної сфери розповсюдження;

— на місцеві видання (обласні, міські, районні) у строки, визначені відповідно до підписаних видавництвами (редакціями) договорів.

«Місцева преса допомагає людям отримувати таку потрібну наразі інформацію про новини в районах та областях. Особливо для тих українців, населені пункти яких звільнені, це й один із символів повернення до звичного життя, яке вони через окупантів тимчасово втратили», — наведено у повідомленні слова директора департаменту поштових послуг «Укрпошти» Сергія Гречка.

Інформація щодо роботи відділень «Укрпошти» щодня оновлюється на офіційному сайті компанії.

«Питання компенсацій за невихід видань під час бойових дій розглядають видавці та редакції, які відновили вихід газет. Вони визначають механізм компенсації (спарені номери, заміна видань іншим виданням, форс-мажор тощо). Остаточні рішення про можливі компенсації ухвалюватимуть видавці після припинення воєнного стану», — наголошується у повідомленні «Укрпошти».

interfax.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: «Укрпошта» запустила підписку на газети та журнали на ІІ півріччя 2022…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

ПЕН про рішення Куркова: Важливо не примножувати ворожості і ворогів

Володимир Єрмоленко, президент PEN Ukraine, повідомив, що не підтримує рішення Андрія Куркова, українського письменника, попереднього очільника PEN Ukraine, взяти участь у дискусії з ра

Під час розкопок у Туреччині виявили нову індоєвропейську мову

Під час розкопок руїн стародавнього міста Хаттуса біля підніжжя гори Амбарлікая у місті Богазкале у Туреччині виявили клинописну табличку з раніше невідомою індоєвропейською мовою. Про

Люди на каві й після відпустки — нова проза Мар’яни Савки

Мар’яна Савка. Люди на каві – Видавництво Старого Лева, 2023 – 224 с.
 
Люди на каві. Та про що вони лишень не говорять! Сміються, сваряться, зізнаються в коханні, розповідають про подо

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

«Ваш Василь»: оприлюднили новий документальний фільм про Василя Стуса

На стримінговому сервісові українського кіно Takflix вийшов документальний фільм про Василя Стуса «Ваш Василь». Про це йдеться у повідомленні на сторінці проєкту.
У стрічці можна побачи

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"