«Укрпошта» запустила підписку на газети та журнали на ІІ півріччя 2022…

«Укрпошта» запустила підписку на газети та журнали на ІІ півріччя 2022…

Як зазначається у повідомленні на сайті компанії, внутрішньо переміщені особи можуть оформити переадресацію передплачених видань.

Оформлення підписки за електронними каталогами розпочалося з 25 квітня, а з 28 квітня стартувала передплата за друкованими каталогами для всіх регіонів України, крім територій Луганської, Донецької та Херсонської областей.

Відновлення доставки газет та журналів у звільнених населених пунктах відбувається за дотримання безпеки для клієнтів та працівників «Укрпошти».

Передплата проводиться:

— до 16 червня на видання загальнодержавної сфери розповсюдження;

— на місцеві видання (обласні, міські, районні) у строки, визначені відповідно до підписаних видавництвами (редакціями) договорів.

«Місцева преса допомагає людям отримувати таку потрібну наразі інформацію про новини в районах та областях. Особливо для тих українців, населені пункти яких звільнені, це й один із символів повернення до звичного життя, яке вони через окупантів тимчасово втратили», — наведено у повідомленні слова директора департаменту поштових послуг «Укрпошти» Сергія Гречка.

Інформація щодо роботи відділень «Укрпошти» щодня оновлюється на офіційному сайті компанії.

«Питання компенсацій за невихід видань під час бойових дій розглядають видавці та редакції, які відновили вихід газет. Вони визначають механізм компенсації (спарені номери, заміна видань іншим виданням, форс-мажор тощо). Остаточні рішення про можливі компенсації ухвалюватимуть видавці після припинення воєнного стану», — наголошується у повідомленні «Укрпошти».

interfax.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: «Укрпошта» запустила підписку на газети та журнали на ІІ півріччя 2022…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"