«Укрпошта» запустила підписку на газети та журнали на ІІ півріччя 2022…

«Укрпошта» запустила підписку на газети та журнали на ІІ півріччя 2022…

Як зазначається у повідомленні на сайті компанії, внутрішньо переміщені особи можуть оформити переадресацію передплачених видань.

Оформлення підписки за електронними каталогами розпочалося з 25 квітня, а з 28 квітня стартувала передплата за друкованими каталогами для всіх регіонів України, крім територій Луганської, Донецької та Херсонської областей.

Відновлення доставки газет та журналів у звільнених населених пунктах відбувається за дотримання безпеки для клієнтів та працівників «Укрпошти».

Передплата проводиться:

— до 16 червня на видання загальнодержавної сфери розповсюдження;

— на місцеві видання (обласні, міські, районні) у строки, визначені відповідно до підписаних видавництвами (редакціями) договорів.

«Місцева преса допомагає людям отримувати таку потрібну наразі інформацію про новини в районах та областях. Особливо для тих українців, населені пункти яких звільнені, це й один із символів повернення до звичного життя, яке вони через окупантів тимчасово втратили», — наведено у повідомленні слова директора департаменту поштових послуг «Укрпошти» Сергія Гречка.

Інформація щодо роботи відділень «Укрпошти» щодня оновлюється на офіційному сайті компанії.

«Питання компенсацій за невихід видань під час бойових дій розглядають видавці та редакції, які відновили вихід газет. Вони визначають механізм компенсації (спарені номери, заміна видань іншим виданням, форс-мажор тощо). Остаточні рішення про можливі компенсації ухвалюватимуть видавці після припинення воєнного стану», — наголошується у повідомленні «Укрпошти».

interfax.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: «Укрпошта» запустила підписку на газети та журнали на ІІ півріччя 2022…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"