«Укрпошта» ввела обмеження на купівлю марок з російським кораблем через ажіотаж

«Укрпошта» ввела обмеження на купівлю марок з російським кораблем через ажіотаж

За 5 днів від запуску марки «Русский военный корабль, иди нах#й» продали майже половину мільйонного тиражу, тому оголосили про запровадження деяких обмежень. Про це повідомила «Укрпошта».

 

Відтепер в одні руки «Укрпошта» продає лише п’ять листів (усього 30 марок) будь-якого номіналу. 

 

Крім того, пошта скасувала всі інтернет-замовлення. Їх можна буде оформити знову, але не більше ніж 3 листи за 1 купівлю, а багато замовлень з однієї адреси блокуватимуть.

 

Причиною обмежувальних заходів стали спекуляції: на Ebay можна придбати конверт з такою маркою за $1000. 

 

Також «Укрпошта» не підтримує будь-які благодійні або інші ініціативи з маркою (окрім аукціону на Prozorro, лот якого — повний комплект зі спецпогашенням та підписами автора фрази, морського піхотинця Романа Грибова, а також гендиректора «Укрпошта» Ігоря Смілянського), бо простежити, куди йдуть кошти з продажу марок, неможливо.

 

Поштові марки «Рускій корабль, иди нах#й» є у всіх обласних центрах України, окрім Херсонщини, Криму, Донеччини та Луганщини, але для них залишили резерв.

 

Відомо, що тираж не додруковуватимуть, щоб марка зберегла історичну цінність. 

 

Конверти з підписом Романа Грибова

Черги за маркою

Фраза «Русский военный корабль, иди нах#й» — відповідь українських прикордонників острова Зміїний на пропозицію російського крейсера «Москва» здатися, яка стала символом українського спротиву і незламності та набула популярності. 

 

Наступного дня після старту продажу марки флагман російського Чорноморського флоту ракетний крейсер «Москва» затонув внаслідок влучання двох українських ракет.

 

Нагадаємо, Укрпошта опублікувала 20 найкращих марок з національного конкурсу ілюстрацій на тему «Русский военный корабль, иди нах#й». Конкурс присвятили тридцятиліттю української марки. Робота українського художника Boris Groh, яка перемогла і стала маркою, отримала понад 1700 голосів з-поміж 8 тисяч.

 

Чільна ілюстрація: Boris Groh

Оригінал статті на Suspilne: «Укрпошта» ввела обмеження на купівлю марок з російським кораблем через ажіотаж

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"