«Укрпошта» ввела обмеження на купівлю марок з російським кораблем через ажіотаж

«Укрпошта» ввела обмеження на купівлю марок з російським кораблем через ажіотаж

За 5 днів від запуску марки «Русский военный корабль, иди нах#й» продали майже половину мільйонного тиражу, тому оголосили про запровадження деяких обмежень. Про це повідомила «Укрпошта».

 

Відтепер в одні руки «Укрпошта» продає лише п’ять листів (усього 30 марок) будь-якого номіналу. 

 

Крім того, пошта скасувала всі інтернет-замовлення. Їх можна буде оформити знову, але не більше ніж 3 листи за 1 купівлю, а багато замовлень з однієї адреси блокуватимуть.

 

Причиною обмежувальних заходів стали спекуляції: на Ebay можна придбати конверт з такою маркою за $1000. 

 

Також «Укрпошта» не підтримує будь-які благодійні або інші ініціативи з маркою (окрім аукціону на Prozorro, лот якого — повний комплект зі спецпогашенням та підписами автора фрази, морського піхотинця Романа Грибова, а також гендиректора «Укрпошта» Ігоря Смілянського), бо простежити, куди йдуть кошти з продажу марок, неможливо.

 

Поштові марки «Рускій корабль, иди нах#й» є у всіх обласних центрах України, окрім Херсонщини, Криму, Донеччини та Луганщини, але для них залишили резерв.

 

Відомо, що тираж не додруковуватимуть, щоб марка зберегла історичну цінність. 

 

Конверти з підписом Романа Грибова

Черги за маркою

Фраза «Русский военный корабль, иди нах#й» — відповідь українських прикордонників острова Зміїний на пропозицію російського крейсера «Москва» здатися, яка стала символом українського спротиву і незламності та набула популярності. 

 

Наступного дня після старту продажу марки флагман російського Чорноморського флоту ракетний крейсер «Москва» затонув внаслідок влучання двох українських ракет.

 

Нагадаємо, Укрпошта опублікувала 20 найкращих марок з національного конкурсу ілюстрацій на тему «Русский военный корабль, иди нах#й». Конкурс присвятили тридцятиліттю української марки. Робота українського художника Boris Groh, яка перемогла і стала маркою, отримала понад 1700 голосів з-поміж 8 тисяч.

 

Чільна ілюстрація: Boris Groh

Оригінал статті на Suspilne: «Укрпошта» ввела обмеження на купівлю марок з російським кораблем через ажіотаж

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Поезія Вільних»: 20 500 віршів про війну в Україні

«З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 20 000 віршів про війну було подано на портал «Поезія Вільних» українськими та іноземними поетами.

На порталі вірші найвищого художнього

Колективна безвідповідальність: «Гроші від Гітлера» Радки Денемаркової

Радка Денемаркова. Гроші від Гітлера / переклад М. Севрукової – Комора, 2022

Літератури про Голокост здебільшого сконцентрована на тому, що відбувалося в концентраційних таборах. Здава

З нагоди 300-ліття: як Україна святкуватиме день народження Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років із дня народження видатного українського філософа й поета Григорія Сковороди. Нехай росія «вітає» його обстрілом музею у Сковородинівці, повном

«Репортери без кордонів» проти ретрансляції телеканалів рф французькими супутниками

Правозахисна організація «Репортери без кордонів» (RSF) подала позов проти державного французького регулятора телерадіомовлення (ARCOM), який відмовився застосовувати будь-які заборони

Михайло Пасічник. «Ми заклали бомбу помсти…»

ПУТІН ПРОВОДИТЬ ОКУПАЦІЙНУ НАРАДУЦе не закІнчиться добром…Дивлюсь одні й ті ж самі ролики:Сидить у кріслі під гербомУдав – гіпнотизує кроликів…26 люте 2022БУЛЬБЕШНИК-САМОЗВАНЕЦЬГосподарник, батько? Ні,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"