Україні потрібні €250 мільйонів на нагальні потреби культури — Ткаченко

Україні потрібні €250 мільйонів на нагальні потреби культури — Ткаченко

Для розв’язання негайних проблем сфери культури та медіа Україна потребує €250 мільйонів. Про це на брифінгу заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. 

«Загальна сума термінових потреб сьогодні становить €250 мільйонів євро. Йдеться не про завтра. Ситуація з кожним днем стає все більш критичною», — зазначив Ткаченко.

 

Він додав, що нещодавно провів зустрічі з колегами з Німеччини та Франції, під час яких обговорювали підтримку української культури, на яких обговорювали питання нагальної допомоги в трьох секторах: підтримка української культурної спадщини; підтримка артистів та митців, які перебувають в Україні; підтримка медіа.

 

Ткаченко наголосив, що раніше допомогу від країн надавали лише конкретним інституціям, а зараз ідеться про необхідність як прямої допомоги інституціям, так і безпосередньо використання платформи United24 для фінансової допомоги.

 

Також міністр зауважив, що наступного тижня відбудеться онлайн-зустріч зі Секретаріатом фонду ЮНЕСКО щодо негайних потреб для культурної спадщини на зиму.

 

Нагадаємо, російська федерація завдала українській системі освіти збитків на понад 5 мільярдів доларів.

 

Джерело: Укрінформ

 

Чільна ілюстрація: УКФ

Оригінал статті на Suspilne: Україні потрібні €250 мільйонів на нагальні потреби культури — Ткаченко

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"