Українці Техасу запрошують на фотовиставку «БАТЬКІВСЬКА ХАТА. HOMESTEAD»

Українці Техасу запрошують на фотовиставку «БАТЬКІВСЬКА ХАТА. HOMESTEAD»

З 12 по 26 травня, у Києві, за підтримки Національної спілки фотохудожників, Арт-об`єднання «Kyivphotos-Hall 2012» та Київської бібліотеки імені М. В. Гоголя України свої двері відчиняє фотовиставка проєкту «БАТЬКІВСЬКА ХАТА. HOMESTEAD».

Про це Порталу української діаспори “Стожари” повідомила авторка проєкту Олена Браво.

За її словами, цей проєкт покликаний донести до українців світу красу нашої культури та традицій, яскравий колорит українського села, особливості побуту, будови хат і ремесел наших прадідів. Проєкт для людей, які не завжди можуть побачити свою батьківську домівку.

Презентація та відкриття – 12 травня о 18:30 в Артпросторі Київської публічної бібліотеки ім. М. В. Гоголя Велика Васильківська, 136, тел.:+380 44 529-14-73 з одночасною трансляцією в групу ФБ «Центр Українського Мистецтва». Гості заходу зможуть побачити народні костюми (строї) з колекцій: Володимира Щибрі, Natalia Sturgill, Alena Garcia та Мили Вишиванки.

Авторка проєкту: Олена Браво (USA).

Куратор фотоекспозиції: Валерій Лещинський (Україна).

Представлені фотороботи: Олександра Першина (Україна), Світлана Задоровська (Україна) й Олена Браво (USA).

Джерело: svitua.org.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Українці Техасу запрошують на фотовиставку «БАТЬКІВСЬКА ХАТА. HOMESTEAD»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"