Українські ілюстраторки намалювали серію листівок для збору на FPV-дрони
![Українські ілюстраторки намалювали серію листівок для збору на FPV-дрони Українські ілюстраторки намалювали серію листівок для збору на FPV-дрони](https://chytomo.com/wp-content/uploads/2024/02/blahodijni-lystivky-1024x253.png)
Низка українських ілюстраторок намалювали листівки, кошти з продажу яких підуть на закупівлю FVP-дронів для Збройних сил України. Про це повідомили на сайті інтернет-магазину «Техно Їжак», що й організував збір.
Листівки намалювали Анна Сарвіра, Марія Ектова, Христина Вершина, Олександра Шипілова та Женя Олійник.
Серія листівок розроблена для військових. Кожен, хто купить листівку, може надіслати її військовим на фронт зі словами підтримки. «Вибери та замов поштівку на сайті або в одному з роздрібних магазинів “Техно Їжак”. На ній ти можеш написати теплі слова підтримки для наших захисників та захисниць, та залишити її в скриньці “Пошти любові до ЗСУ”. Підписані поштівки ми надішлемо на передову, щоб підтримати дух наших воїнів», — пишуть на сайті інтернет-магазину. Окрім того, кожен покупець отримає стікерпак з елементами поштівок у подарунок.
Вартість кожної з листівок — 99 грн.
Женя Олійник «Пелікан»
Марія Ектова Brave Ukraine
Олександра Шипілова «Захисник»
Анна Сарвіра «Любов»
Христина Вершина «Глина»
Збір триватиме до 11 березня включно. Придбати листівки можна тут.
Зображення: ti.ua
Оригінал статті на Suspilne: Українські ілюстраторки намалювали серію листівок для збору на FPV-дрони
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.