Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в Петербурзі

Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в Петербурзі

Культурний проєкт, у якому взяли участь українські делегати, називається “Минская инициатива”. Захід відбувся в Санкт-Петербурзі, там презентували зокрема літературний альманах, виданий в Україні. Про це повідомили на офіційній сторінці проєкту на фейсбуці.

На світлинах, які викладалися учасниками проєкту та на офіційній сторінці ініціативи, можна помітити директора ГО “Українського фонду культури” Дмитра Будкова, поета Петра Мідянку, колишнього міністра культури України, музиканта Михайла Кулиняка і директора видавництва “Самміт-книга” Івана Степуріна, розповідає Читомо.

Читайте також:

Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в ПетербурзіФото: Facebook Dmitry Budkov

Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в Петербурзі

Відвідала конференцію й поетеса та професорка Євгенія Більченко, яку зі скандалом відсторонили від викладання у Національному педагогічному університеті Драгоманова.

Читайте також:

Присутній на заході був і білоруський поет Андрей Хадановіч – постійний учасник українських літературних подій.

Також під час конференції презентували поетичний альманах віршів українських, білоруських та російських поетів “Terra Poetica”, який видало українське видавництво “Самміт-книга”.

“Добрі слова про поезію та поетів сказав Спецпредставник Президента РФ з міжнародного культурного співробітництва Міхаіл Швидкой”, — написав Дмитро Будков.

Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в ПетербурзіФото: Facebook Dmitry Budkov

Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в ПетербурзіФото: Facebook Dmitry Budkov

Що відомо

Проєкт “Минская инициатива” створений у 2015 році Міждержавним фондом гуманітарної співпраці держав-учасниць СНД за підтримки Санкт-Петербугського регіонального відділення Союзу театральних діячів РФ, а також Українського фонду культури, який очолює Дмитро Будков – він координує проєкт з українського боку. Ініціатива створена для постійної співпраці творчої та наукової інтелігенції Білорусі, Росії та України.

Нагадаємо, нещодавно Національна спілка письменників України звернулася до письменників Росії з приводу російських загроз збройного наступу — вони підтримали тих російських письменників, які виступили проти путінської агресії щодо України та зазначили, що російські письменники“є нащадками й спадкоємцями великої класичної російської літератури, засадничі принципи якої були завжди спрямовані на захист людини, її прав і свобод, а також на ствердження гуманізму, плекання добропорядності і милосердя”.

Оригінал статті на Читомо: Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в Петербурзі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Створили петицію щодо усунення Булґакова з публічного простору

Громадські активісти закликали підтримати петицію щодо усунення Міхаїла Булґакова з публічного простору Києва. Про це йдеться у петиції на сайті Київської міської ради.
Автор петиції —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"