Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в Петербурзі

Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в Петербурзі

Культурний проєкт, у якому взяли участь українські делегати, називається “Минская инициатива”. Захід відбувся в Санкт-Петербурзі, там презентували зокрема літературний альманах, виданий в Україні. Про це повідомили на офіційній сторінці проєкту на фейсбуці.

На світлинах, які викладалися учасниками проєкту та на офіційній сторінці ініціативи, можна помітити директора ГО “Українського фонду культури” Дмитра Будкова, поета Петра Мідянку, колишнього міністра культури України, музиканта Михайла Кулиняка і директора видавництва “Самміт-книга” Івана Степуріна, розповідає Читомо.

Читайте також:

Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в ПетербурзіФото: Facebook Dmitry Budkov

Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в Петербурзі

Відвідала конференцію й поетеса та професорка Євгенія Більченко, яку зі скандалом відсторонили від викладання у Національному педагогічному університеті Драгоманова.

Читайте також:

Присутній на заході був і білоруський поет Андрей Хадановіч – постійний учасник українських літературних подій.

Також під час конференції презентували поетичний альманах віршів українських, білоруських та російських поетів “Terra Poetica”, який видало українське видавництво “Самміт-книга”.

“Добрі слова про поезію та поетів сказав Спецпредставник Президента РФ з міжнародного культурного співробітництва Міхаіл Швидкой”, — написав Дмитро Будков.

Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в ПетербурзіФото: Facebook Dmitry Budkov

Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в ПетербурзіФото: Facebook Dmitry Budkov

Що відомо

Проєкт “Минская инициатива” створений у 2015 році Міждержавним фондом гуманітарної співпраці держав-учасниць СНД за підтримки Санкт-Петербугського регіонального відділення Союзу театральних діячів РФ, а також Українського фонду культури, який очолює Дмитро Будков – він координує проєкт з українського боку. Ініціатива створена для постійної співпраці творчої та наукової інтелігенції Білорусі, Росії та України.

Нагадаємо, нещодавно Національна спілка письменників України звернулася до письменників Росії з приводу російських загроз збройного наступу — вони підтримали тих російських письменників, які виступили проти путінської агресії щодо України та зазначили, що російські письменники“є нащадками й спадкоємцями великої класичної російської літератури, засадничі принципи якої були завжди спрямовані на захист людини, її прав і свобод, а також на ствердження гуманізму, плекання добропорядності і милосердя”.

Оригінал статті на Читомо: Українські письменники і видавці взяли участь у конференції в Петербурзі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"