Українські журналісти отримали 5 відзнак на Free Media Awards-2022

Українські журналісти отримали 5 відзнак на Free Media Awards-2022

Усі 5 відзнак на Free Media Awards-2022 отримали українські журналісти. Про це повідомляється на офіційному сайті премії.

Лавреатами стали фотографи Мстислав Чернов та Євген Малолєтка, журналістка та письменниця Наталія Гуменюк, інтернет-видання «Заборона», фото- та відеокореспондент Андрій Дубчак та журналіст Владислав Єсипенко, який нині утримується в Криму як політв’язень. 

 

Фотографи Мстислав Чернов та Євгеній Малолєтка разом отримують нагороду Free Media Award за сміливе та надзвичайне документування російської облоги та бомбардування Маріуполя. Журналістка та письменниця Наталія Гуменюк отримує премію за правдоподібні розповіді про події війни з різних місць України, як-от Харків, Буча та Миколаїв.  

 

Zaborona.com отримує премію за розслідування та репортажі, наприклад, про праворадикальні рухи в Україні, росії та пострадянських країнах і зв’язки між ними.  

 

Фото- та відеокореспондент Андрій Дубчак отримує Free Media Award за сміливі та професійні репортажі із зони бойових.  

 

Журналіст-фрілансер Владислав Єсипенко зараз є політв’язнем окупованого росією Кримського півострова.  За словами організаторів «він є яскравим прикладом переслідування журналістів, які намагаються вести репортажі з півострова».  

 

«Журналістика, яку створюють за надзвичайно важких обставин, має виняткову якість», – пишуть організатори.

 

Крім того, особливе визнання присуджено українським фіксерам – за їхню неоціненну допомогу, яку вони надають міжнародним кореспондентам.

 

Церемонія нагородження відбудеться в Норвезькому Нобелівському інституті 17 жовтня 2022 року.

 

Премія призначена для журналістів зі Східної Європи та присуджується у межах спільного проєкту між Stiftelsen Fritt Ord у Норвегії та ZEIT-Stiftung у Німеччині.  

 

Нагадаємо, що фотожурналісти Мстислав Чернов, Євген Малолєтка та відеопродюсерка Василіса Степаненко стали лавреатами міжнародної журналістської премії імені Джеймса Найта (Knight International Journalism Awards) від Міжнародного центру журналістів (ICFJ).

 

Як відомо, засуджений окупантами журналіст Владислав Єсипенко отримав премію PEN America.

Оригінал статті на Suspilne: Українські журналісти отримали 5 відзнак на Free Media Awards-2022

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"