Українські видавці вивчали досвід Фінляндії за програмою обміну

Українські видавці вивчали досвід Фінляндії за програмою обміну

П’ятеро українських видавців відвідали Гельсінкі (Фінляндія) у межах програми обміну досвідом FILI Finnish Literary Exchange – UBI. Про це йдеться на сайті іноземної інституції. 

У поїздці взяли участь: Ольга Бесараб з «Видавництва Старого Лева», Анастасія Леонова з Ist Publishing, Наталія Мірошник з Vivat, Ірина Щепіна з «Віхоли», Анастасія Липська з «Вовкулаки» та Олена Одинока з Українського інституту книги.

Український інститут книги розповідає, що представники видавництв протягом трьох днів програми мали змогу поспілкуватися з керівництвом Асоціації фінських видавців, дізнатися статистичну ситуацію на фінському книжковому ринку щодо продажів прав, видання друкованих, електронних та аудіокнижок, перспектив розвитку напрямів книговидання. Учасники також дізналися інформацію про принципи роботи фінських організацій та установ з промоції читання й книгодрукування, премії та їхній вплив на продажі видань.

 

Вони відвідали Центральну бібліотеку Гельсінкі Oodi. У ній відбулася дискусія щодо ситуації в Україні та стану книговидавничої сфери. 

Під час перебування у Гельсінкі українські видавці провели 25 зустрічей з фінськими колегами. 

 

«Висловлюємо свою щиру вдячність FILI Finnish Literary Exchange, колегам з організації та Асоціації фінських видавців за організацію такої чудової програми та всебічну підтримку для українських учасників», – написали в УІК. 

 

Як повідомлялося раніше, український YouTube-проєкт Фантастичні talks, який заснували п’ятеро українських письменниць, став лавреатом нагороди Європейського товариства наукової фантастики (ESFS). 

 

Фото: Український інститут книги

Оригінал статті на Suspilne: Українські видавці вивчали досвід Фінляндії за програмою обміну

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"