Українські видавці вивчали досвід Фінляндії за програмою обміну

Українські видавці вивчали досвід Фінляндії за програмою обміну

П’ятеро українських видавців відвідали Гельсінкі (Фінляндія) у межах програми обміну досвідом FILI Finnish Literary Exchange – UBI. Про це йдеться на сайті іноземної інституції. 

У поїздці взяли участь: Ольга Бесараб з «Видавництва Старого Лева», Анастасія Леонова з Ist Publishing, Наталія Мірошник з Vivat, Ірина Щепіна з «Віхоли», Анастасія Липська з «Вовкулаки» та Олена Одинока з Українського інституту книги.

Український інститут книги розповідає, що представники видавництв протягом трьох днів програми мали змогу поспілкуватися з керівництвом Асоціації фінських видавців, дізнатися статистичну ситуацію на фінському книжковому ринку щодо продажів прав, видання друкованих, електронних та аудіокнижок, перспектив розвитку напрямів книговидання. Учасники також дізналися інформацію про принципи роботи фінських організацій та установ з промоції читання й книгодрукування, премії та їхній вплив на продажі видань.

 

Вони відвідали Центральну бібліотеку Гельсінкі Oodi. У ній відбулася дискусія щодо ситуації в Україні та стану книговидавничої сфери. 

Під час перебування у Гельсінкі українські видавці провели 25 зустрічей з фінськими колегами. 

 

«Висловлюємо свою щиру вдячність FILI Finnish Literary Exchange, колегам з організації та Асоціації фінських видавців за організацію такої чудової програми та всебічну підтримку для українських учасників», – написали в УІК. 

 

Як повідомлялося раніше, український YouTube-проєкт Фантастичні talks, який заснували п’ятеро українських письменниць, став лавреатом нагороди Європейського товариства наукової фантастики (ESFS). 

 

Фото: Український інститут книги

Оригінал статті на Suspilne: Українські видавці вивчали досвід Фінляндії за програмою обміну

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"