Українську академію друкарства планують об’єднати з Львівським університетом

Українську академію друкарства планують об’єднати з Львівським університетом

Міністерство освіти і науки України планує приєднати Українську академію друкарства до Львівського національного університету імені Івана Франка. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Української академії друкарства.

«МОН без повідомлення та погодження з колективом та студентством академії, на наш погляд, підготувала невмотивоване розпорядження про приєднання Української академії друкарства до Львівського національного університету імені Івана Франка. Прийняття такого рішення посеред навчального року не сприятиме якісній підготовці кадрів для відповідних галузей під час воєнного стану та, без сумніву, викличе супротив студентства та колективу академії. Нині, це єдина пропозиція про приєднання серед усіх закладів вищої освіти України», — повідомили в Академії.

 

Наразі офіційних документів немає, і керівництво університету також не знає про рішення міністерства.

 

«Раніше міністр освіти заявляв про неприпустимість реструктуризації закладів освіти до кінця війни. Будь-які зміни в тій сфері він назвав освітнім мародерством. І водночас пропонуються такі рішення, які називають оптимізацією ВНЗ. Це якась замовна ситуація, бо претензій до навчального закладу немає. Можливо, це якось може бути пов’язано з майном, територією – ми можемо тільки здогадуватися. Міністерство до сьогодні мене не інформувало з цього приводу», — розповів ректор Української академії друкарства Богдан Дурняк.

 

Нагадаємо, Сергій Шкарлет відмовився взяти до уваги пропозицію Спілки ректорів України зі зменшення кількості університетів.

 

Як відомо, на відновлення шкіл, університетів та дитячих садків внаслідок російської агресії необхідно 9,2 мільярда гривень.

 

Чільне фото: ua.polomap.com

Оригінал статті на Suspilne: Українську академію друкарства планують об’єднати з Львівським університетом

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"