Український ілюстратор отримав почесну відзнаку на міжнародному конкурсі CLAIRVOYANTS

Український ілюстратор отримав почесну відзнаку на міжнародному конкурсі CLAIRVOYANTS

IV міжнародний конкурс проєктів ілюстрованої дитячої книги CLAIRVOYANTS оголосив переможців. Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

 

Цьогоріч на CLAIRVOYANTS надійшла рекордна кількість робіт – 1063 проєкти з 76 країн. Усі проєкти оцінювались двома незалежними журі: міжнародним та журі видавництва Dwie Siostry.

 

Міжнародне журі у складі Jutta Bauer, Romana Romanyszyn, Joanna Olech і Piotr Socha присудило головний приз у розмірі 2500 євро, три почесні відзнаки та одну особливу відзнаку:

 

Головний приз: Ola w rafie, Nina Budzyńska, Польща

Почесна відзнака: This is Not My Home, текст: Vivienne Chang, ілюстрації: Eugenia Yoh, США

Почесна відзнака: Blue Car, Олександр Шатохін, Україна

Почесна відзнака: Ślonskie abecadło, Adam Skrzypiec, Польща

Особлива відзнака: Zamigaj mi! (Sign it to me!), Oliwia Michniewska, Paulina Szuścik, Польща

Журі видавництва Dwie Siostry у складі Jadwiga Jędryas, Ewa Stiasny та Maciej Byliniak також присудило один головний приз, три почесні відзнаки та одну особливу відзнаку:

 

Головний приз: Co to za kuleczka?, текст та ілюстрації: Iga Ścibek, співавтор: Przemysław Ścibek, Польща

Почесна відзнака: My Family’s Hair, Thea Lu, Китай

Почесна відзнака: Gudu & Gwai, Maria-Luisa Uth, Китай

Почесна відзнака: Where?, María José de Telleria, Аргентина

Особлива відзнака: Krowa i Krówka, Michalina Mosurek, Польща

Журі видавництва Dwie Siostry також відібрало 32 найцікавіші проєкти, які разом із роботами-переможцями будуть представлені на виставці. Через триваючу пандемію формат та дата виставки ще не відомі. Подальша інформація про це буде опублікована на сайті конкурсу та у соціальних мережах видавництва.

 

Зауважимо, офіційним партнером конкурсу став Український інститут книги.

 

Як повідомлялося, виставка дитячої книжки в Болоньї (Bologna Children’s Book Fair) оприлюднила перелік ілюстраторів, відібраних на експонування цього року. Крім того, відомі переможці COW Illustration Biennale 2020.

Оригінал статті на Suspilne: Український ілюстратор отримав почесну відзнаку на міжнародному конкурсі CLAIRVOYANTS

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Рада ухвалила закон про книжкові сертифікати і субсидії для книгарень

Верховна рада України ухвалила закон про стимулювання розвитку українського книговидання і книгорозповсюдження, який передбачає сертифікати для українців на придбання книжок і субсидії

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Митниця конфіскувала комікс «Маус» через свастику на обкладинці. НП компенсує вартість утилізованого

Державна митна служба України планувала утилізувати замовлення книжок на $100 через оригінальне видання графічного роману Арта Шпіґельмана «Маус. Сповідь уцілілого». Про це на своїй фей

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"