Український ілюстратор отримав почесну відзнаку на міжнародному конкурсі CLAIRVOYANTS

Український ілюстратор отримав почесну відзнаку на міжнародному конкурсі CLAIRVOYANTS

IV міжнародний конкурс проєктів ілюстрованої дитячої книги CLAIRVOYANTS оголосив переможців. Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

 

Цьогоріч на CLAIRVOYANTS надійшла рекордна кількість робіт – 1063 проєкти з 76 країн. Усі проєкти оцінювались двома незалежними журі: міжнародним та журі видавництва Dwie Siostry.

 

Міжнародне журі у складі Jutta Bauer, Romana Romanyszyn, Joanna Olech і Piotr Socha присудило головний приз у розмірі 2500 євро, три почесні відзнаки та одну особливу відзнаку:

 

Головний приз: Ola w rafie, Nina Budzyńska, Польща

Почесна відзнака: This is Not My Home, текст: Vivienne Chang, ілюстрації: Eugenia Yoh, США

Почесна відзнака: Blue Car, Олександр Шатохін, Україна

Почесна відзнака: Ślonskie abecadło, Adam Skrzypiec, Польща

Особлива відзнака: Zamigaj mi! (Sign it to me!), Oliwia Michniewska, Paulina Szuścik, Польща

Журі видавництва Dwie Siostry у складі Jadwiga Jędryas, Ewa Stiasny та Maciej Byliniak також присудило один головний приз, три почесні відзнаки та одну особливу відзнаку:

 

Головний приз: Co to za kuleczka?, текст та ілюстрації: Iga Ścibek, співавтор: Przemysław Ścibek, Польща

Почесна відзнака: My Family’s Hair, Thea Lu, Китай

Почесна відзнака: Gudu & Gwai, Maria-Luisa Uth, Китай

Почесна відзнака: Where?, María José de Telleria, Аргентина

Особлива відзнака: Krowa i Krówka, Michalina Mosurek, Польща

Журі видавництва Dwie Siostry також відібрало 32 найцікавіші проєкти, які разом із роботами-переможцями будуть представлені на виставці. Через триваючу пандемію формат та дата виставки ще не відомі. Подальша інформація про це буде опублікована на сайті конкурсу та у соціальних мережах видавництва.

 

Зауважимо, офіційним партнером конкурсу став Український інститут книги.

 

Як повідомлялося, виставка дитячої книжки в Болоньї (Bologna Children’s Book Fair) оприлюднила перелік ілюстраторів, відібраних на експонування цього року. Крім того, відомі переможці COW Illustration Biennale 2020.

Оригінал статті на Suspilne: Український ілюстратор отримав почесну відзнаку на міжнародному конкурсі CLAIRVOYANTS

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"