Український чиновник склав список із 30 книжок для читання, де 27 російських та 3 українські

Український чиновник склав список із 30 книжок для читання, де 27 російських та 3 українські

Координатор національної програми «Велике будівництво», колишній радник прем’єр-міністра України Юрій Голик оприлюднив список книжок, які він радить до прочитання. Про це на своїй фейсбук-сторінці звернула увагу журналістка-фрилансерка Тетяна Гонченко.

У дописі Голика йдеться про 100 прочитаних ним за рік книжок та 30, які він радить прочитати. Серед видань — 3 українські: Гарика Корогодського, Арсенія Яценюка та Віталія Пекара.

 

27 інших видань — виключно російських видавництв, деякі російських авторів.

 

«Однією рукою Голик постить про майбутню відбудову звільненого Ізюма, іншою – спонукає купувати книжки російських видавництв та російських авторів, щоб податки з цього йшли на обстріл Києва та інших міст. І навіть же нічого не йокнуло, що ти радиш українцям російські книжки російських видавництв на 8-му місяці війни», — зазначила Гонченко.

 

Наразі допису про улюблені книжки на сторінці Юрія Голика немає. Водночас у своєму телеграм-каналі він радить книжку російського видавництва «Поляндрія».

 

Читомо звернулося до нього по коментар, але відповіді не отримало.

 

Нагадаємо, у Києві російські книжки можна обміняти на знижки для придбання українських.

 

 

Фото: mintrans.news

Оригінал статті на Suspilne: Український чиновник склав список із 30 книжок для читання, де 27 російських та 3 українські

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"