Український стенд представили на книжковому фестивалі в Будапешті

Український стенд представили на книжковому фестивалі в Будапешті

Україна взяла участь у 28-му Будапештському міжнародному книжковому фестивалі з національним стендом. Про це повідомило Товариство Української Культури в Угорщині, яке опікувалося стендом, на своїй фейсбук-сторінці.

 

Книжковий фестиваль у Будапешті тривав з 28 вересня до 1 жовтня. 

 

На українському стенді були представлені книжки, видані українською громадою в Угорщині, серед яких збірка поезій Тараса Шевченка та Шандора Петефі «Апостоли Свободи», двотомник поезії Михайла Жайворона «Чорнобильський вузол: розпад атома» та «Чорнобильський вузол: розпад імперії» та інші, а також англомовні та україномовні видання з України, частина з яких надрукована шрифтом Брайля.

 

Під час офіційного відкриття фестивалю український стенд відвідав мер Будапешта Ґерґей Карачонь. У дописі також йдеться, що «серед шанованих гостей українського стенда була і Аріадна Бартаї – внучата племінниця Лесі Українки, правнука Михайла Драгоманова та онука Світозара Драгоманова».

 

Співорганізатором українського стенду стала Фундація української книги в Угорщині «UNABOOK».

 

Нагадаємо, що український стенд був представлений на книжковому фестивалі в Будапешті й у 2022 році.

 

 

Фото: Товариство Української Культури в Угорщині / фейсбук

 

Оригінал статті на Suspilne: Український стенд представили на книжковому фестивалі в Будапешті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"