Український поет, прозаїк та літературний критик Василь Слапчук став лауреатом суспільної…

Український поет, прозаїк та літературний критик Василь Слапчук став лауреатом суспільної…

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у фейсбуку.

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з представником Міжнародного громадського руху «Пам’ять без кордонів» і громадсько-культурної спілки «Зв’язок поколінь» Дмитром Гегером вручили цю почесну нагороду і диплом Василю Слапчуку. Лауреатові Національної премії України ім. Тараса Шевченка очільник Волиньради також символічно подарував вишиваний портрет Кобзаря.

Присвоєння суспільної відзнаки «Вічний Мамай» волинському поетові Василю Слапчуку ініціювала громадська організація «Український Союз ветеранів Афганістану та Чорнобиля» в особі її голови, виконавчого директора громадської спілки «Зв’язок поколінь» Олександра Тимченка.

«Василь Слапчук – талановитий письменник та неординарна особистість, і нагорода національної спільноти – заслужена. Адже його сила духу, світогляд та багатий творчий доробок є неоціненним не лише для Волині, а й для України та світу», – зауважив Григорій Недопад.

Під час зустрічі представник Міжнародного громадського руху «Пам’ять без кордонів» Дмитро Гегер обговорив з очільником Волиньради плани з реалізації спільних проектів у царині національного відродження, культурного розвитку та утвердження патріотизму.

Нагадаємо, у серпні цього року в урочищі Криниця, що на Турійщині, відбулася спільна акція «Нас єднає коло калинове задля України перемоги». Дмитро Гегер розповів, що традиція висаджувати калинове коло вже знайшла своє продовження і в інших регіонах України, її також проведуть у Польщі, Литві, Латвії, Грузії, Болгарії та Франції. А на Волині, у краї, де зародилась УПА,  має з’явитись ще щонайменше чотири таких місцини.        

volynonline.com

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Український поет, прозаїк та літературний критик Василь Слапчук став лауреатом суспільної…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"