Український поет, прозаїк та літературний критик Василь Слапчук став лауреатом суспільної…

Український поет, прозаїк та літературний критик Василь Слапчук став лауреатом суспільної…

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у фейсбуку.

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з представником Міжнародного громадського руху «Пам’ять без кордонів» і громадсько-культурної спілки «Зв’язок поколінь» Дмитром Гегером вручили цю почесну нагороду і диплом Василю Слапчуку. Лауреатові Національної премії України ім. Тараса Шевченка очільник Волиньради також символічно подарував вишиваний портрет Кобзаря.

Присвоєння суспільної відзнаки «Вічний Мамай» волинському поетові Василю Слапчуку ініціювала громадська організація «Український Союз ветеранів Афганістану та Чорнобиля» в особі її голови, виконавчого директора громадської спілки «Зв’язок поколінь» Олександра Тимченка.

«Василь Слапчук – талановитий письменник та неординарна особистість, і нагорода національної спільноти – заслужена. Адже його сила духу, світогляд та багатий творчий доробок є неоціненним не лише для Волині, а й для України та світу», – зауважив Григорій Недопад.

Під час зустрічі представник Міжнародного громадського руху «Пам’ять без кордонів» Дмитро Гегер обговорив з очільником Волиньради плани з реалізації спільних проектів у царині національного відродження, культурного розвитку та утвердження патріотизму.

Нагадаємо, у серпні цього року в урочищі Криниця, що на Турійщині, відбулася спільна акція «Нас єднає коло калинове задля України перемоги». Дмитро Гегер розповів, що традиція висаджувати калинове коло вже знайшла своє продовження і в інших регіонах України, її також проведуть у Польщі, Литві, Латвії, Грузії, Болгарії та Франції. А на Волині, у краї, де зародилась УПА,  має з’явитись ще щонайменше чотири таких місцини.        

volynonline.com

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Український поет, прозаїк та літературний критик Василь Слапчук став лауреатом суспільної…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"