Український комікс став фіналістом американської книжкової Премії Бенджаміна Франкліна

Український комікс став фіналістом американської книжкової Премії Бенджаміна Франкліна

Комікс “PEREMOHA: Victory for Ukraine” став фіналістом Премії Бенджаміна Франкліна у номінації «Графічний роман». Про це йдеться на офіційній сторінці відзнаки.

 

“PEREMOHA: Victory for Ukraine” є перекладом англійською української комікс-збірки «Шлях до Перемоги» видавництва The Will Production та продюсерської компанії Art Nation.

Мальопис складається з 9 графічних новел, кожна з них створена в авторському стилі і жанрі. Серед авторів коміксу: Олександр Корешков, Катерина Кошелева, Євгеній Тончилов, Володимир Поворозник, Олег Окунєв, Ігор Курілін, Максим Богдановський, Богдана Вітковська, Назар Понік, Кирил Малов, Олексій Бондаренко.

 

Як фіналіст Премії Бенджаміна Франкліна “PEREMOHA: Victory for Ukraine” буде нагороджений спеціальною медаллю на урочистій церемонії, що відбудеться 5 травня в Каліфорнії.

 

Премія Бенджаміна Франкліна, заснована Незалежної асоціації книговидавців США (IBPA) 1985 року, вважається однією з найвищих американських національних нагород у незалежній видавничій діяльності. Її переможці визначаються за допомогою понад 160 професіоналів сфери книговидання, включаючи бібліотекарів, власників книжкових магазинів, рецензентів, дизайнерів, рекламних менеджерів і редакторів.

 

Нагадуємо, у Литві вийшов комікс про героїзм українців під час війни

 

Оригінал статті на Suspilne: Український комікс став фіналістом американської книжкової Премії Бенджаміна Франкліна

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"