Український журналіст отримав престижну нагороду фестивалю фотожурналістики за репортаж із Маріуполя
Фотожурналіст Associated Press Євген Малолєтка отримав престижну нагороду фестивалю фотожурналістики Visa pour l’Image у Перпіньяні (Франція). Про це повідомило французьке видання France Bleu.
Українця відзначили за його роботи з Маріуполя на початку повномасштабного російського наступу. «Ці 20 днів у Маріуполі були як один довгий нескінченний день, де ставало все гірше і гірше», — розповів він.
Малолєтка та його колега Мстислав Чернов висвітлювали події в Маріуполі з 23 лютого по 15 березня і були останніми з українських та міжнародних журналістів, хто залишив місто. Серед іншого, завдяки їхній роботі світ побачив кадри розбомбленого росіянами пологового будинку.
Малолєтка присвятив премію українському народу, підкресливши важливість такого визнання його праці.
Минулого року Visa d’or News нагородила фотографа, який залишився анонімним із міркувань безпеки, за його роботи про «весняну революцію» в Бірмі. У 2020 році премію отримав Фабіо Буччареллі за роботу про місто Бергамо, епіцентр пандемії Covid-19 в Італії.
Нагадаємо, три українські журналісти, серед яких і Малолєтка, отримали міжнародну премію імені Джеймса Найта.
Як відомо, Чернов і Малолєтка стали лавреатами Премії імені Георгія Ґонґадзе-2022.
Оригінал статті на Suspilne: Український журналіст отримав престижну нагороду фестивалю фотожурналістики за репортаж із Маріуполя
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.