Український дизайн-проєкт з озброєними класиками виграв премію Red Dot

Український дизайн-проєкт з озброєними класиками виграв премію Red Dot

Проєкт українського стартапу Awesomic отримав премію Red Dot у категорії Brands & Communication Design з проєктом «І словом, і ділом» (The League of Information Warriors), що зображає українських літераторів як військовослужбовців. 

Для популяризації кампанії Awesomic зобразив відомих українських письменників і філософів як воїнів, котрі захищають свою землю зі зброєю в руках. Серед них — Василь Стус із «джавеліном» на плечі, Ліна Костенко та Соломія Павличко з автоматом і Григорій Сковорода із мінометом.

 

«Війна йде на всіх фронтах, включно на культурному. Наші письменники, культура, мова — це все допомагає тримати оборону на інформаційному фронті. А його активність допомагає реальному фронту», — сказав один із співвласників Awesomic Роман Севастьянов.

 

 

Проєкт «І словом, і ділом» також представлять у Музеї дизайну Red Dot в Німеччині — – найбільшої у світі колекції досягнень сучасного дизайну. Оформила кампанію дизайнерка й ілюстраторка Юлія Кузнєцова.

 

«Я вважаю, що в українців є все, щоб вразити світ своєю креативністю (і ми це успішно робимо). Напевно, митцю потрібно відчувати сильні емоції, бути у вкрай надскладних умовах, щоб створити щось важливе. Моя робота з’явилася під час повномасштабної російської агресії, геноциду мого народу — напевно, це і робить її такою особливою», — розповіла ілюстраторка.

 

 

Проєкт The League of Information Warriors — це комунікаційна кампанія про силу слова та інформації.

 

Стартап Awesomic заснували у 2020 році українці Роман Севастьянов і Анастасія Павлишина. З Awesomic працювало понад 1370 клієнтів зі всього світу, переважно із США. Їх сервісом із пошуку дизайнерів користуються понад 200 стартапів Y Combinator і сам фонд YC, Lift99, а в минулому – People.ai та Restream.

 

Red Dot Design Award — одна з найпрестижніших премій у дизайні, яку з 1954 року вручає інститут Центру дизайну землі Північний Рейн–Вестфалія, Німеччина. У різні часи премію отримували Apple, Google та Sony.

 

Нагадаємо, в Австрії тривала виставка українських книжок з найкращим дизайном.

 

 

Джерело: telegraf design

Оригінал статті на Suspilne: Український дизайн-проєкт з озброєними класиками виграв премію Red Dot

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У підручнику з української мови 2024 року надрукували мапу України без Криму — Оновлено

У підручнику з української мови для 7 класу авторства філологині Анастасії Онатій й історика Тараса Ткачука надрукували стокову піктограму у формі мапи України без тимчасово окупованого

На Волині знайшли трафарети часів ОУН і УПА для агітаційних графіті

У селі Ощів Горохівської територіальної громади розкопали металеві таблички, які ймовірно належали повстанцям Горохівської округи ОУН і УПА й використовувалися від 1943 року. Про це пов

Снайдер і Жадан відкрили інституцію, яка документує досвід війни

У Львові американський історик Тімоті Снайдер і український письменник й військовослужбовець Сергій Жадан відкрили нову культурно-дослідницьку інституцію «INDEX» — «Institute for Docume

У музеї LUM в Перу з’явився аудіогід українською

У музеї LUM у Перу, який присвячений громадянському конфлікту 1980–2000 років між повстанськими комуністичними рухами та урядом, з’явився аудіогід українською – перший в іспаномовній Америці.
Як передає

«Жадан і Собаки» випустять благодійний мерч в пам’ять про юну художницю

Гурт «Жадан і Собаки» випустить серію благодійного мерчу з малюнками загиблої від російського ракетного обстрілу харківської художниці Вероніки Кожушко в пам’ять про мисткиню і її творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"