Українська історія як приклад для сьогодення
![Українська історія як приклад для сьогодення Українська історія як приклад для сьогодення](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1633542547_682371.jpg)
Українська історія як приклад для сьогодення
Любі читачі,
Поскільки зараз у мене бракує часу, щоб часто робити оновлення книг у процесі, я буду діставати зі своїх архівів невеликі нариси, які свого часу публікувала у соцмережах, і викладати у вигляді збірки оповідань.
Ці нариси будуть присвячені маловідомим сторінкам минулого, яскравим історичним особистостям плюс трішки моїх роздумів на різні теми.
Сподіваюся, вам буде цікаво.
Наближаємо перемогу разом, надихаючись подвигами предків!
Оригінал статті на Букнет: Українська історія як приклад для сьогодення
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.