Українська правозахисниця Олександра Матвійчук виступить на Міжнародному конгресі видавців

Українська правозахисниця Олександра Матвійчук виступить на Міжнародному конгресі видавців

Олександра Матвійчук, голова Центру громадянських свобод, лауреатка Нобелівської премії миру, є хедлайнером майбутнього 34-го Міжнародного конгресу видавців, який відбудеться у Гвадалахарі на початку грудня цього року. Про це повідомляє Publishing Perspectives.

Олександра Матвійчук є головою Української правозахисної організації «Центр громадянських свобод». Саме ця агенція отримала Нобелівську премію миру 2022 року разом із білоруським правозахисником Алесем Беляцьким і російською правозахисною ініціативою «Меморіал».

 

Віцепрезидентка Міжнародної асоціації видавців (IPA) Гванца Джобава про участь Олександри Матвійчук в ролі спікерки на конгресі каже: «Ми раді мати ще одного чудового основного доповідача для нашої програми поряд з іншими. Ми зможемо поглянути на демократичний вплив видавничої справи та майбутнього суспільства».

 

Ключовими темами конгресу визначили: авторське право, свобода публікації, цілі сталого розвитку ООН, торгівля, освіта та видавництво.

 

Міжнародна асоціація видавців (IPA) є найбільшою у світі федерацією національних, регіональних і спеціалізованих асоціацій видавців. До неї входять представники 92 організації з 76 країн Африки, Азії, Австралії, Європи та Америки.

 

Більше інформації можна дізнатися на сайті.

Оригінал статті на Suspilne: Українська правозахисниця Олександра Матвійчук виступить на Міжнародному конгресі видавців

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"