Українська бібліотечна асоціація змінила логотип і готує новий брендбук

Українська бібліотечна асоціація змінила логотип і готує новий брендбук

Українська бібліотечна асоціація оприлюднила новий логотип і змінила фірмовий стиль. Про це йдеться на сайті організації.

Рішення про зміну символіки Асоціація ухвалила у травні. Члени Президії УБА обрали логотип та фірмовий стиль авторства Олесі Бачинської.

 

«З часу створення першого та всім вам добре відомого логотипу минуло понад 25 років. І за цей час підхід до візуальних образів та логотипів суттєво змінився. Лаконічний знак добре масштабується та відповідає сучасним графічним трендам − модульність, простота форм, мінімалізм. Кольорова гама: світло-блакитний, світло-сірий, жовтий і темно-синій кольори ‒ говорить про локальність через кольори прапора України», − пояснили у Асоціації.

 

Новий логотип складається з графічного елементу та шрифтової частини. Знак побудований з трьох однакових прямокутників. Кожен з них дотичний до іншого, що символізує рівноцінне партнерство. До цих елементів можуть додавати інші прямокутники (нові члени Асоціації), − такий прийом використано для створення патерну. Окрім логотипу, Українська бібліотечна асоціація готує повний брендбук нового фірмового стилю, який оприлюднять згодом. Новий логотип вже використовують в інформаційних та рекламних матеріалах.

«Ми працювали з одною дизайнеркою. Вона розробила три концепти, які представила на розгляд Президії. Після обговорення ми голосували та висловлювали побажання щодо доопрацювання певних моментів, які вона врахувала. Ми вже маємо напрацьовані й затверджені елементи брендбуку: основні кольори, лого, візитівки. Логічно, що ми далі продовжимо працювати з цією ж дизайнеркою. Наразі майже готові сертифікати партнерів та членські квитки. Далі будемо доопрацьовувати інші елементи»,розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо Президентка Української бібліотечної асоціації Оксана Бруй.

 

Додамо, у лютому представили айдентику до 150-річчя Лесі Українки. А нещодавно Шевченківська премія отримала дві нагороди від міжнародної премії в галузі дизайну за нові дизайн та брендинг, який представили минулого року.

Оригінал статті на Suspilne: Українська бібліотечна асоціація змінила логотип і готує новий брендбук

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Хто написав радіодиктант національної єдності-2023 без помилок?

Суспільне Мовлення назвало переможців радіодиктанту національної єдності 2023 року, що відбувся 27 жовтня. Про це повідомили на сайті Українського радіо.
Дві переможниці не припустилися

Звіт PISA-2022: українські учні відстають у читанні на 2,5 роки

Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) оприлюднила результати міжнародного дослідження PISA, зокрема і щодо України. Про це повідомили на сайті Міністерства освіти й

Склали перелік письменників і перекладачів, загиблих через російсько-українську війну

Письменниця, парамедикиня добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олена Герасим’юк уклала список письменників та перекладачів, які загинули або померли через війну росії проти

У мережі стверджують, що в росії перевидадуть книжку української письменниці Наталії Щерби

Як повідомила на своїй фейсбук-сторінці письменниця Оля Русіна, російський книжковий блог анонсував перевидання серії «Часодії» української підліткової фентезі-письменниці Наталії Щерби

НАДРУКОВАНЕ ЧИСЛО 11 (355, листопад 2023) «УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ГАЗЕТИ»

Мотто номера: «ГАРАНТІЯ МИРУ: ЗАКОПАТИ СОКИРУ ВІЙНИ РАЗОМ З ВОРОГОМ» (Станіслав Єжи ЛЄЦ)З матеріалами газети можна ознайомитися на сайті litgazeta.com.uaПередплатіть «Українську літературну газету» на 2

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"