Українська бібліотечна асоціація змінила логотип і готує новий брендбук

Українська бібліотечна асоціація змінила логотип і готує новий брендбук

Українська бібліотечна асоціація оприлюднила новий логотип і змінила фірмовий стиль. Про це йдеться на сайті організації.

Рішення про зміну символіки Асоціація ухвалила у травні. Члени Президії УБА обрали логотип та фірмовий стиль авторства Олесі Бачинської.

 

«З часу створення першого та всім вам добре відомого логотипу минуло понад 25 років. І за цей час підхід до візуальних образів та логотипів суттєво змінився. Лаконічний знак добре масштабується та відповідає сучасним графічним трендам − модульність, простота форм, мінімалізм. Кольорова гама: світло-блакитний, світло-сірий, жовтий і темно-синій кольори ‒ говорить про локальність через кольори прапора України», − пояснили у Асоціації.

 

Новий логотип складається з графічного елементу та шрифтової частини. Знак побудований з трьох однакових прямокутників. Кожен з них дотичний до іншого, що символізує рівноцінне партнерство. До цих елементів можуть додавати інші прямокутники (нові члени Асоціації), − такий прийом використано для створення патерну. Окрім логотипу, Українська бібліотечна асоціація готує повний брендбук нового фірмового стилю, який оприлюднять згодом. Новий логотип вже використовують в інформаційних та рекламних матеріалах.

«Ми працювали з одною дизайнеркою. Вона розробила три концепти, які представила на розгляд Президії. Після обговорення ми голосували та висловлювали побажання щодо доопрацювання певних моментів, які вона врахувала. Ми вже маємо напрацьовані й затверджені елементи брендбуку: основні кольори, лого, візитівки. Логічно, що ми далі продовжимо працювати з цією ж дизайнеркою. Наразі майже готові сертифікати партнерів та членські квитки. Далі будемо доопрацьовувати інші елементи»,розповіла в ексклюзивному коментарі Читомо Президентка Української бібліотечної асоціації Оксана Бруй.

 

Додамо, у лютому представили айдентику до 150-річчя Лесі Українки. А нещодавно Шевченківська премія отримала дві нагороди від міжнародної премії в галузі дизайну за нові дизайн та брендинг, який представили минулого року.

Оригінал статті на Suspilne: Українська бібліотечна асоціація змінила логотип і готує новий брендбук

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Як зміниться Osnovy Publishing, отримавши нових власників

Відтепер видавництвом Osnovy Publishing володітиме Українська школа політичних студій (УШПС).  Про це повідомили 14 червня на сайті школи.
Право власності на 100% частки в Osnovy Publis

В Україні започаткували видавничий проєкт ilostmylibrary

Галерея сучасного мистецтва в Івано-Франківську «Асортиментна кімната» запустила власний малотиражний видавничий проєкт ilostmylibrary, що видаватиме нішеву нонфікш-літературу англійськ

Конкурси воєнної поезії і короткої прози оголосили довгі списки

Конкурс воєнної короткої прози від видавництва «Білка» та конкурс воєнної поезії пам’яті Гліба Бабіча оголосили короткі списки 2023 року. Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці дир

Виходить книжка свідчень жінок про війну, які збирала Вікторія Амеліна

На початку 2025 року вийде друком книжка Вікторії Амеліної War & Justice Diary: Looking at Women Looking at War («Щоденник війни і правосуддя: Дивлячись на жінок, що дивляться на війну»

Вбивство священного оленя на Оболоні — про «Катананхе» Софії Андрухович

Після 800-сторінкової «Амадоки», що охоплювала величезні шматки історії української культури і яку завбачливо в іноземних перекладах розділяли на кілька томів, Софія Андрухович створила

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"