Україна візьме участь у Лейпцизькому книжковому ярмарку

Україна візьме участь у Лейпцизькому книжковому ярмарку

Український інститут книги представить національний колективний стенд на Лейпцизькому книжковому ярмарку у Німеччині, який триватиме з 27 до 30 квітня. Про це йдеться на сайті установи.

 

На знак підтримки України в умовах війни з росією організатори Лейпцизького книжкового ярмарку надали безкоштовний стенд D307 площею 110 м².

 

Основною темою українського стенда стане експозиція «Зруйнована бібліотека», що містить меблі зі зруйнованих бібліотек України і яка вже була представлена на Лондонському книжковому ярмарку. Гасло “Sensitive Content” (“Чутливий вміст”) привертатиме увагу міжнародної спільноти до руйнування українських бібліотек, яке відбулося внаслідок повномасштабного вторгнення росії на територію України.

 

Близько 200 назв книжок на стенді представлять сім українських видавництв: «Час Змін Інформ», «Фабула», «Час майстрів», «Самміт-книга», «Білка», «Українське Ательє Культури та Спорту», «АртЕк».

 

У програмі Лейпцизького книжкового ярмарку Україну представлятимуть журналістка, письменниця Сабіна Адлер, письменниця Софія Андрухович, культурна критикиня, журналістка, кураторка та перекладачка Катерина Ботанова, перекладачка Неля Ваховська, кінорежисерка Оксана Карпович, культурна менеджерка та перекладачка Євгенія Лопата, письменник та волонтер Андрій Любка, перекладачка та журналістка Катерина Міщенко, заступниця директора Українського інституту книги Олена Одинока, артменеджерка, кураторка сучасного мистецтва Олеся Островська-Люта, поет, журналіст, правозахисник Ігор Померанцев, поет, перекладач, філософ, перекладач, теоретик культури Овідіу Тішінделяну, редакторка, літературна критикиня Наташа Фрейндель.

 

Окремі стенди поряд з українським колективним стендом матимуть Мистецький Арсенал та Meridian Czernowitz.

 

Нагадаємо, Книжковий Лондон відкрив свою програму подією про Україну

 

 

Оригінал статті на Suspilne: Україна візьме участь у Лейпцизькому книжковому ярмарку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"