Україна більше не визнаватиме білоруські документи про освіту і вчені звання
Уряд України денонсував три міжнародні договори у сфері освіти й науки з Республікою Білорусь, які були укладені в 1990-х та 2000-х роках. Це означає, що Україна більше не визнаватиме білоруські документи про освіту і вчені звання, не обмінюватиметься технологіями та загалом припинить співпрацювати з Білоруссю у цих галузях.
Відповідну постанову ухвалив Кабінет міністрів під час засідання 9 квітня, пише TrueUA із посиланням на Міністерство освіти і науки.
«Угоди були укладені понад 20 років тому, проте у зв’язку з підтримкою Республікою Білорусь безпрецедентної, відкритої, широкомасштабної збройної війни РФ проти України, продовження дії цих документів не є можливим», – розповіли у МОН.
Відомо, що раніше Україна повністю припинила співпрацю в галузі освіти та науки з РФ. Після цього послідовним кроком стала денонсація всіх угод із країною, яка підтримує агресора.
Нагадаємо, що Кабінет міністрів 9 квітня ввів торговельне ембарго проти Росії. Тепер в Україну заборонено імпорт товарів із країни-агресора.
Оригінал статті на НСПУ: Україна більше не визнаватиме білоруські документи про освіту і вчені звання
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.