Узимку жарко від романтичних історій))

Узимку жарко від романтичних історій))

Узимку жарко від романтичних історій))

Всім привіт!

Як і обіцяла, розповідаю продовження історії Аліни Річинської, з якою ви познайомилися у романі “Муза”. Це оповідання можна читати окремо, а якщо вам цікаво буде дізнатися  подробиці попереднього життя героїні, зазирайте до першої книги  “Муза” , вона вже завершена і відредагована.

Книга “Муза. Нова я” безкоштовна і бере участь у конкурсі “Ніч перед Різдвом”. Буду дуже вдячна за вашу підтримку, вона для мене просто неоціненна! Наразі оповідання вже написане наполовину, зовсім скоро читачі дізнаються, чим же воно завершилось. 

Анотація до новинки: Аліна Річинська – успішна бізнес-леді, директорка приватної школи мистецтв. Усім, хто оточує її, здається, що у жінки все “в шоколаді”, і їй можна тільки позаздрити. Проте так було не завжди. У минулому на Аліну чекало безліч випробувань, які їй вдалося подолати. Та попереду найголовніше – випробування справжнім коханням. Коли ти не можеш жити без коханого чоловіка, але і разом з ним теж бути не можеш, що врятує? Хіба що новорічне диво!

Запрошую до читання! 

А також хочу нагадати, що сьогодні рівно опівночі вийде новий розділ нашого з Владою Холод роману “Служниця”

Не пропустіть! Сьогодні якраз буде розділ від імені моєї герої Марини, який привідкриє завісу над її родинною таємницею! 

До зустрічі!

Ваша М.Д. ( не забудьте підписатися на авторів, на вас чекає ще багато сюрпризів і бонусів!)

Оригінал статті на Букнет: Узимку жарко від романтичних історій))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"