Ужгород: читачі захоплено сприйняли роман Наталії Дурунди

Ужгород: читачі захоплено сприйняли роман Наталії Дурунди

Презентація нової книжки Наталії Дурунди «Крижане полум’я», яка побачила світ в ужгородському видавництві «Патент», відбулася у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Федора Потушняка.

Новий роман Наталії Дурунди — це своєрідний художньо-історичний екскурс у період радянсько-афганської кампанії. У часи скалічених доль і невиправданого героїзму, сліз, утрат і навіки незагойних ран. У скелясті гори й розпечені піски, де, за мірками кремля, ціна людського життя була воістину мізерною. У часи, які кривавими борознами зрізали не одну душу, але й не одну поєднали міцними дружніми узами, бо хвилини й години пліч-о-пліч у бою не стираються з людської пам’яті.
Роман багатопластовий та охоплює значний відрізок часу, який уже став сучасною історією нашої країни: радянсько-афганська кампанія, Революція Гідності, російсько-українська війна.
Привертає увагу й саме видання із вдало дібраним ілюстративним оформленням.

Динамічний сюжет стрімко веде читача сторінками роману, оскільки воєнна тематика вміло пронизана яскравими любовними лініями. Такий твір припаде до душі і любителям воєнної літератури, і поціновувачам романтичного жанру. У ньому тісно переплітаються  біль і радість, любов і ненависть, вірність і зрада, честь і безчестя…
На презентації були присутні: керівник Закарпатського обласного представництва «Всеукраїнська асоціація ветеранів Афганістану» — начальник відділу у Закарпатській області Міністерства у справах ветеранів України Іван Балашов, голова ради Закарпатської обласної організації ветеранів України Ілля Гулянич, голова Закарпатського письменницького осередку  Василь Кузан, очільник Ужгородської міської організаціх ветеранів, письменник Андрій Дурунда, керівник Ужгородської районної організації ветеранів України Михайло Третинник, письменник, доктор історичних наук, професор Сергій Федака, доцент Ужгородського національного університету Тарас Заяць, кандидат фізико-математичних наук цього вишу Василь Пойда, письменниці Олена Пекар, Марія Грицан, представники видавництва  «Патент» і обласного департаменту культури…
Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Присутні ділилися враженнями від прочитаної книжки, ветерани—  болючими спогадами про війну.
Модерувала захід молода бібліотекарка Євгенія Напуда.

Хочеться привітати Наталію Дурунду з черговим виданням і побажати їй щасливого творчого шляху та вдячних читачів.

Про авторку: Наталія Дурунда — письменниця, членкиня НСПУ, лауреатка обласної премії «Дебют», дипломантка конкурсу «Коронація слова»-2019 за роман «Зрада», фіналістка конкурсу «Коронація слова»- 2021 за роман «За брамою пекла», авторка повістей: «Доле орана-переорана», «Я дарую тобі смерть», «Це щастя, що ти в мене є»,  «Коли відчинені ворота раю», «Благословенна ненависть»,  «Солодкий смак сльози». Романів: «До ніг твоїх я небо простелю», «Зрада», «Спокутий гріх», «Крижане полум’я», «За брамою пекла», «Як згаснуть зорі».

Василь НИТКА

На знімках: під час презентації роману.
Фото надано автором

golos.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Ужгород: читачі захоплено сприйняли роман Наталії Дурунди

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"