Увійшли в Топ-4, презентувались на “Арсеналі”
![Увійшли в Топ-4, презентувались на “Арсеналі” Увійшли в Топ-4, презентувались на “Арсеналі”](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611353795_857843.jpg)
Увійшли в Топ-4, презентувались на “Арсеналі”
Результати обіцяють наступного тижня =))
Також завдяки цьому конкурсу я розвіртуалилася з декількома співавторками і з Анною з команди Букнета =))
Тепер скріншот про конкурс:
А тут фоточки:
І фото з розвіртуаленнямі з Анною Букнет:
А тут фотка з однією з співавторок по “Потайсвітам”, Оксаною, з якою ми також розвіртуалились =))
Крім того, я розвіртуалилась з співавторкою в інших проектах, Світланою Вертолою. Разом з нею ми писали в збірки “Очі з чорного дзеркала” та “Приготуй мені гарячого глінтвейну”, а також разом пройшли у згаданий раніше фінал конкурсу “Книжка майбутнього” =))
Що далі? Потихеньку продовжу оновлювати “Вісім бажань”, роман без награних хепіендів, роман про вибір між віртом та реалом… Сьогодні додам черговий розділ =) Нагадую, що історія повністю безкоштовна =)
А восени, скоріш за все в кінці вересня, на вас чекає новинка, друга книга циклу “Зіграй мою наречену”.
Ну якось так =) Чекаємо на результати, продовжуємо працювати… Трохи реальні проекти витягнули мене з букнету, але зараз повертаюсь =) Я все одно не перейду на повний “Реал” ахах)) Люблю Букнет. Люблю вас, мої читачі та друзі-автори =)
Тому не важливо, скільки в мене буде друкованих проектів. Букнет власне для мене важливіший за друк.
Чому? Ну насправді тут все просто… ) Тому що аудиторія тут набагато ширша, тут мої герої оживають у головах більшої кількості читачів =)
“Зіграй мою наречену” наразі має 552 446 переглядів, “Така собі мільйонерка” має 109 067, “Барбі” Майже 59 000.
Мій перший платний роман “Особиста вендета”, який я писала в співавторстві, має майже 16 000.
Ще хочу нагадати, що в мене є творча сторінка на фейсбуці(клікай і підписуйся) та в інстаграмі, де тепер будуть проводитися розіграші. Запрошую підписатися, щоб не пропустити!
Хочу ще раз подякувати всім читачам за підтримку. Кожен ваш лайк, кожен коментар, кожна покупка роблять мене щасливою, бо я бачу, що мої романи досягають ваших сердець.
Оригінал статті на Букнет: Увійшли в Топ-4, презентувались на “Арсеналі”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.