Увага! Рівень загрози “Ред А”!

Увага! Рівень загрози “Ред А”!

Увага! Рівень загрози “Ред А”!

За вікном спекотне літо намагається просунути свої розжарені щупальця до нашої домівки, а ми старанно не даємо йому й шансу залізти сюди, вмикаючи на всю потужність невгамовний кондиціонер. І під прохолодними хвилями smart механізму ми чекаємо, поки спуститься на вулички бажана прохолода, тим часом пірнаючи у глибоку товщу віртуального океану – Інтернету.

Ніколи не полишаючи цю думку, мені було цікаво, чим керуються хакери, коли забирають свою поживу й безсовісно сміються над бідними користувачами.

Я сподіваюсь, що герої з відділу кібербезпеки щоденно стоять на варті захисту нашого віртуального життя, і ми можемо абсолютно спокійно замовляти їжу, купувати одяг, грати в онлайн-ігри. Адже відчуття безпеки – одне з основних елементарних чуттів для комфортного життя.

Тому всі свої переживання я вирішила викласти «на папері». Моя нова розповідь – «Статус Ред А: Заарештувати Бога» – про спробу кіберагента Оксани Ліщук піймати кмітливого хакера вже доступна до прочитання. Кожного дня на вас обов’язково чекатиме оновлення розповіді. Тож приємного перегляду!

                                                   

Оригінал статті на Букнет: Увага! Рівень загрози “Ред А”!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Українців закликають бойкотувати роздачу пропагандистських газет в окупації

На тимчасово окупованих територіях самопроголошена російська «влада» посилює поширення дезінформації серед місцевого населення. Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За інформ

Пригоди із Зеленим Вовком: нова книжка для дітей Анастасії Шульги

Компанія уявних друзів в українському дитліті поповнюється новими персонажами, що не може не тішити. Адже уявний друг — це на 100% ідеальний компаньйон для будь-яких пригод, веселощів і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"