Меню

Увага! Новинка!

Увага! Новинка!

Увага! Новинка!

   Вітаю, дорогі книголюби.

Книга називається «Особлива пацієнтка».

  Ця історія для мене справді особлива, бо деякі моменти в ній основані на реальних подіях. Труднощі, про які тут описую, торкнулися добре знайомих мені людей, розказані з перших уст.

  Це розповідь про вже не юних людей, в налагодженому житті яких настали несподівані зміни. Причина тому банальна — зрада. Таке коротке слово, але тягне за собою стільки болю, смутку і сумнівів. Що ж таке справжня зрада? Чи варто розділяти зраду чисто фізичну і таку, коли людина і тілом і серцем обирає когось іншого? Чи варто пробачати, давати другий шанс? А, якщо, ні, то чи наважуватися на стосунки з зовсім іншою людиною?

  Герої цієї книги спробують знайти для себе відповіді на ці та багато інших запитань. Спробую зачепити в цій історії деякі неоднозначні реалії нашого життя. Ті, з якими стикаються всі, від школяра  до пенсіонера і  часто сприймають, як невинну розвагу. Та, чи так все просто? Думки розділяються.

  Але, не думайте, що в моїй новій книзі будуть самі гіркі переживання і сльози. Ні. Постараюсь, щоб ви могли пережити, читаючи цю історію, різні емоції. Від смутку до сміху. Адже, таке воно є, життя. Чорні і білі смуги постійно змінюють одна другу. Деколи нам здається, що темна смуга ніколи не перейде в світлу. Але, багато – що залежить і від нас. Те, що робимо сьогодні — це наше завтра. Саме тому так важливо вчитися на помилках. Бажано, на чужих, бо на своїх — дуже боляче. Але й це неминуче, ніхто не є досконалий.

 Сердечно запрошую до читання. Буду вдячна за коментарі і підтримку.

Анотація :  Коли серце боляче зранене, а мрія стати мамою тане з кожним роком, чи зможу я ще колись стати щасливою? Що таке справжня зрада? Чи можливо її пробачити? А покохати ще когось, коли більше не віриш у щирість ? Що я оберу? Виправити болюче минуле, чи ризикнути побудувати нове життя з чистого аркуша?

    З любов’ю, Лана Іссан

 

 

Оригінал статті на Букнет: Увага! Новинка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення