Тут так душевна, па-дамашнєму!

Тут так душевна, па-дамашнєму!

Тут так душевна, па-дамашнєму!

Якби мені колись сказали, що мої книги продаватимуться мільйонними тиражами і я буду одним із найуспішніших письменників сучасності, то я б розсміявся в обличчя, а потім всю ніч плакав у подушку, бо фігня це все. Неможливо бути настільки успішним письменником в Україні.

Я, звісно, ще не найуспішніший письменник сучасності і не продаюся мільйонними електронними тиражами, але вже маю дві книги в біблографії.

“Сектори 2134”

Нестору та Ліні до рук потрапила надзвичайно цінна технологія, яка може змінити світ. Проте жадібні корпорації не бажають змиритися з втратою. Вороги підступні й жорстокі, вони не зупиняться ні перед чим. З кожним днем протистояння у Ліни та Нестора все менше шансів на виживання.

Колись ця історія мала називатися “Корпоративні береги”. Це мала бути антиутопія, де Україна постраждала від усіх цих процесів космполітичності та глобалізації, втративши свою ідентичність, а герої мали її повертати і боротися за власну культурну спадщину. Це була моя візіонерська місія. Проте сталося, як сталося. Вийшов чудовий фантастичний бойовик, в сетингу кіберпанку та елементами антиутопії. Не дивлячись на високу концентрацію і подекуди занадто стрімку динаміку, я провів чудову роботу і не соромлюся цього.

Не так давно я продав свою першу електронну копію “Секторів”, яку самостійно зверстав. Це найприємніші три долари, які коли-небудь заробляв. А вчора з’явився великий відгук в телеграм каналі КритикОР, тож раджу підписатися. Там багато цікавих відгуків.

“Ґлор. Принц свободи”

Рут стикається з жорстоким і несправедливим світом, де його ненавидять лише тому, що має магічні здібності. Яскраві пригоди, про які він мріяв, перетворилися на небезпечні випробування, які перевіряють чи справді він такий особливий, що може змінити світ. Кожен, кого він зустрічає, залишає шрам на душі чи запалює віру у краще. Він змушений приймати непрості рішення на межі добра і зла, щоб досягти бажаного результату. Але хто його союзник у світі, в якому брехня — це істина, а рабство — свобода?

Як зараз пам’ятаю. 28 липня 2021 року. Працюю над грою “Miramixi Storyteller”, розробляю ігрові механіки, лор, страждаю над документацією, допомагаю розібратися з ігровим движком Unity, бо мій річний досвід з ним більший, ніж у головної девелоперки і засновниці проекту. Але от що означає senior software engineer, яка за пів року обігнала мене в знаннях.

Перепрошую за ліричний відступ.

Нарешті мені в голову прийшла чудова ідея, спосіб почати розповідати про авторський світ — Ґлор. Не буду розкривати всіх секретів, але Рут нарешті отримав можливість залишитися на сторінках назавжди. І, як виявиться через вісім місяців, я таки можу писати художню літературу. Не без проблем, але можу. А сумнівався я дуже сильно. Як сам жартую, переглядаючи зараз написані розділи “Принца свободи”, — треба було ще місяць попрацювати, бо народився недоношеним;) Ну, ви поняли;)

Але це все одно крута історія, яку варто прочитати кожному любителю фентезі. Бо я не просто так кажу, що це твоє нове улюблене фентезі. Довіртеся мені та пам’ятайте перше правило: “Початок завжди нудний, але автор розуміє і ризикує не напрасно”.

 

Ось така моя історія. Якщо цікаво більше деталей, то там нижче є спеціальні віконця коментарів, де можна запитати щось цікавеньке чи не дуже;) Неділя, то чудовий день, щоб познайомитися ближче;)

 

Розкажіть про вашу улюблену електронну книжку і чому це “Сектори 2134”?;))

 

Дякую за увагу;)

Оригінал статті на Букнет: Тут так душевна, па-дамашнєму!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Закарпатському краєзнавчому музеї стартував рік історичного кіно

Рік історичного кіно стартував у Закарпатському краєзнавчому музеї 27 січня. Розпочали із перегляду стрічки «Крути 1918», режисера Олексія Шапарєва, розповіла виконувачка обов’язків директора Закарпатсь

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив найкращі мальописи

Міжнародний фестиваль коміксів в Ангулемі визначив лавреатів своїх офіційних нагород. Про це повідомляється на сайті події.

Приз Fauve d’Or за найкращий альбом отримав швейцарський авт

Netflix випустив серіал, знятий за романами Джонатана Страуда

На Netflix вийшов серіал Lockwood & Co, знятий за мотивами пригодницьких романів британського письменника Джонатана Страуда.
 
У стрічці йдеться про світ, охоплений привидами. Найкращою

Війна за деколонізацію культури. Тарас Лютий

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

МОН закликають повернути історію України до обов’язкових предметів НМТ

Міністерство освіти і науки України закликали повернути історію України до переліку обов’язкових предметів національного мультипредметного тесту (НМТ). З такою ініціативою виступила коа

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"