Тут так душевна, па-дамашнєму!

Тут так душевна, па-дамашнєму!
Якби мені колись сказали, що мої книги продаватимуться мільйонними тиражами і я буду одним із найуспішніших письменників сучасності, то я б розсміявся в обличчя, а потім всю ніч плакав у подушку, бо фігня це все. Неможливо бути настільки успішним письменником в Україні.
Я, звісно, ще не найуспішніший письменник сучасності і не продаюся мільйонними електронними тиражами, але вже маю дві книги в біблографії.
“Сектори 2134”
Нестору та Ліні до рук потрапила надзвичайно цінна технологія, яка може змінити світ. Проте жадібні корпорації не бажають змиритися з втратою. Вороги підступні й жорстокі, вони не зупиняться ні перед чим. З кожним днем протистояння у Ліни та Нестора все менше шансів на виживання.
Колись ця історія мала називатися “Корпоративні береги”. Це мала бути антиутопія, де Україна постраждала від усіх цих процесів космполітичності та глобалізації, втративши свою ідентичність, а герої мали її повертати і боротися за власну культурну спадщину. Це була моя візіонерська місія. Проте сталося, як сталося. Вийшов чудовий фантастичний бойовик, в сетингу кіберпанку та елементами антиутопії. Не дивлячись на високу концентрацію і подекуди занадто стрімку динаміку, я провів чудову роботу і не соромлюся цього.
Не так давно я продав свою першу електронну копію “Секторів”, яку самостійно зверстав. Це найприємніші три долари, які коли-небудь заробляв. А вчора з’явився великий відгук в телеграм каналі КритикОР, тож раджу підписатися. Там багато цікавих відгуків.
“Ґлор. Принц свободи”
Рут стикається з жорстоким і несправедливим світом, де його ненавидять лише тому, що має магічні здібності. Яскраві пригоди, про які він мріяв, перетворилися на небезпечні випробування, які перевіряють чи справді він такий особливий, що може змінити світ. Кожен, кого він зустрічає, залишає шрам на душі чи запалює віру у краще. Він змушений приймати непрості рішення на межі добра і зла, щоб досягти бажаного результату. Але хто його союзник у світі, в якому брехня — це істина, а рабство — свобода?
Як зараз пам’ятаю. 28 липня 2021 року. Працюю над грою “Miramixi Storyteller”, розробляю ігрові механіки, лор, страждаю над документацією, допомагаю розібратися з ігровим движком Unity, бо мій річний досвід з ним більший, ніж у головної девелоперки і засновниці проекту. Але от що означає senior software engineer, яка за пів року обігнала мене в знаннях.
Перепрошую за ліричний відступ.
Нарешті мені в голову прийшла чудова ідея, спосіб почати розповідати про авторський світ — Ґлор. Не буду розкривати всіх секретів, але Рут нарешті отримав можливість залишитися на сторінках назавжди. І, як виявиться через вісім місяців, я таки можу писати художню літературу. Не без проблем, але можу. А сумнівався я дуже сильно. Як сам жартую, переглядаючи зараз написані розділи “Принца свободи”, — треба було ще місяць попрацювати, бо народився недоношеним;) Ну, ви поняли;)
Але це все одно крута історія, яку варто прочитати кожному любителю фентезі. Бо я не просто так кажу, що це твоє нове улюблене фентезі. Довіртеся мені та пам’ятайте перше правило: “Початок завжди нудний, але автор розуміє і ризикує не напрасно”.
Ось така моя історія. Якщо цікаво більше деталей, то там нижче є спеціальні віконця коментарів, де можна запитати щось цікавеньке чи не дуже;) Неділя, то чудовий день, щоб познайомитися ближче;)
Розкажіть про вашу улюблену електронну книжку і чому це “Сектори 2134”?;))
Дякую за увагу;)
Оригінал статті на Букнет: Тут так душевна, па-дамашнєму!
Блог
Відомі переможниці премії Women in Arts-2025Оголосили лавреаток премії Women in Arts-2025. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Переможницею у номінації «Жінки в літературі» стала Олена Герасим’юк.
Олена Герасим’юк — поетка
П’єса «Баланс» драматургині і ветеранки Аліни Сарнацької перемогла в конкурсі «Драма.UA». Про це повідомили на сторінці конкурсу.
До фіналу конкурсу також увійшли п’єси:
«Брідські явищ
У Польщі, Канаді й Португалії відкрили нові «Українські книжкові полички»У червні 2025 року нові «Українські книжкові полички» з’явилися одразу в трьох містах: португальському місті Коїмбра, польському Рибніку та канадському Бремптоні. Про це повідомили у по
У Фінляндії зафіксували найвищу активність у бібліотеках за майже 20 років2024 рік став рекордним для публічних бібліотек Фінляндії: кількість позичань друкованих книжок досягла найвищого рівня з 2005-го. Про це повідомляє національна телерадіомовна компанія
Відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».17 червня у нас відбулася зустріч «Діджитал і душа: створюємо українське майбутнє».
Цього вечора до нас завітала чудова українська сім’я — Юрій Пероганич і Тетяна Череп‑Пероганич. Він — активний учасн
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.