Трішки новин на сьогоднішній день

Трішки новин на сьогоднішній день

Трішки новин на сьогоднішній день

  Слава Україні, любі друзі!  Хочу повідомити вам, що сьогодні нарешті вийшло оновлення мого роману “Під крилом чорного янгола”. Я довго не могла зібратися з думками, довго вагалася чи варто в такий час продовжувати писати, але потім зрозуміла, що писати потрібно, адже читачі все одно читають мої твори і чекають продовження історій. Я працюю в бібліотеці, і можу з впевненістю сказати, що читачі читають, не зважаючи на трагічні події, які відбуваються в нашій державі. 

   Що стосується книг…Коли я запропонувала своєму другові, який є активним читачем нашої бібліотеки, ветерану АТО, який вийшов з  Іловайського котла,  вижив в полоні росіян і захищав Донецький аеропорт , книги про АТО і війну на Донбасі, що надійшли в фонд бібліотеки, то він мені відповів, що книги про цю війну він можливо прочитає років через 50, не раніше… Можливо, в чомусь він і правий. Люди хочуть читати художню літературу, щоб хоч  якось відволіктися від тривоги, страху і паніки, які зараз стали невід’ємною частиною нашого життя.

   Хочу також повідомити радісну новину- мої книги “Депутат” і “Дорога з пекла”, які були заблоковані адміністрацією Букнет, тепер розблоковано і вони доступні до читання. Події в цих творах розгортаються в 2014-2016 роках в зоні АТО. Розблокування книг подібної тематики на порталі я вважаю нашою маленькою перемогою. Тож запрошую до читання. 

   Перемога обов’язковобуде за нами!  Слава Україні! Героям слава!

Оригінал статті на Букнет: Трішки новин на сьогоднішній день

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"