Трішки з запізненням
![Трішки з запізненням Трішки з запізненням](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1608287975_7248765.jpg)
Трішки з запізненням
Любі мої. Доброго всім вечора. Пишу вам з невеличким повідомленням.)) Я зосереджено працюю над завтрашньою главою до книги “Істина в коханні” от тільки не встигаю відредагувати… Адже звикла вносити корективи наступного дня. як то кажуть, на свіжу голову і оновлений погляд. Тож, завтрашнє оновлення буде трішки пізніше. Годин так в 21.00.
На героїню чекає усвідомлення та зізнання в істиних почуттях до Вадима, точніше вони потроху прокидаються, хоч поки вона не зізнається в коханні. Але їй з ним добре і це вже щось))
Гарного всім вечора. До завтра. Чекаю з нетерпінням в гостях на своїй сторінці нових читачів! Дякую за увагу)))
Оригінал статті на Букнет: Трішки з запізненням
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.