“Трішечки еротики та детективу”

“Трішечки еротики та детективу”

“Трішечки еротики та детективу”

Доброго дня мої любі читачі.

1. Романтична еротика від МАРГАРИТИ ОДРАН

ЧИТАТИ ТУТ

 

Анотація до книги “Поміж трьох вогнів”

Чергова втрата роботи змусила мене стати танцівницею нічного клубу. Краще я сиділа б без роботи і даху над головою, чим обирала між трьома чоловіками, які ладні розпочати війну між собою за мою увагу та серце. Двоє побились об заклад: хто перший доб’ється моєї уваги та затягне мене у ліжко. Третій – холоднокровно спостерігає за грою опонентів та усміхається, він знає, як отримати своє. А той, що мені подобається, взагалі тримається осторонь. От і як бути?

2.Любовний роман з нотками детективу від автора АДЕЛІНИ ЯНГ

ЧИТАТИ ТУТ

Анотація до книги “Я більше не боюсь”

Оля жила звичним життям молодої та привабливої дівчини – працювала, насолоджувалась кожним днем та шукала свого принца. Все йшло правильною течією до тих пір, поки вона не потрапила в лапи до справжнього монстра. Він зламав її, зробив своєю рабинею та безвладною маріонеткою… А вона, вичекавши слушного моменту, встромила йому ніж в спину, та визволила себе із пекла. Та чи зможе дівчина забути минуле, переступити через біль та образи, й почати нове життя? А що, як минуле повернеться та почне переслідувати її?
Роман, зрадивши своє справжнє кохання, не може досі пробачити собі. Чи відкриє він своє серце для нових почуттів? Чи зможе він нарешті забути ту, яка стільки часу не виходить з голови?

3. І звісно трішки гумору від ВЛАДИ КАЛИНИ

ЧИТАТИ ТУТ

Анотація до книги “Макс. Страшно красивий”

Всі колись влаштовуються на роботу. Я теж намагалася собі її знайти в одному стриптиз клубі, барменом. Але, щось пішло не так, вірніше, мене понесло не в ту сторону, коли власник клубу попросив роздягтися. Теж мені стриптизерку знайшов!
Гад!!!
А чи власник він взагалі?
Якийсь мутний тип…

Приємного читання!

Ваша Каміла♥️

 

Оригінал статті на Букнет: “Трішечки еротики та детективу”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"