“Трішечки еротики та детективу”

“Трішечки еротики та детективу”

“Трішечки еротики та детективу”

Доброго дня мої любі читачі.

1. Романтична еротика від МАРГАРИТИ ОДРАН

ЧИТАТИ ТУТ

 

Анотація до книги “Поміж трьох вогнів”

Чергова втрата роботи змусила мене стати танцівницею нічного клубу. Краще я сиділа б без роботи і даху над головою, чим обирала між трьома чоловіками, які ладні розпочати війну між собою за мою увагу та серце. Двоє побились об заклад: хто перший доб’ється моєї уваги та затягне мене у ліжко. Третій – холоднокровно спостерігає за грою опонентів та усміхається, він знає, як отримати своє. А той, що мені подобається, взагалі тримається осторонь. От і як бути?

2.Любовний роман з нотками детективу від автора АДЕЛІНИ ЯНГ

ЧИТАТИ ТУТ

Анотація до книги “Я більше не боюсь”

Оля жила звичним життям молодої та привабливої дівчини – працювала, насолоджувалась кожним днем та шукала свого принца. Все йшло правильною течією до тих пір, поки вона не потрапила в лапи до справжнього монстра. Він зламав її, зробив своєю рабинею та безвладною маріонеткою… А вона, вичекавши слушного моменту, встромила йому ніж в спину, та визволила себе із пекла. Та чи зможе дівчина забути минуле, переступити через біль та образи, й почати нове життя? А що, як минуле повернеться та почне переслідувати її?
Роман, зрадивши своє справжнє кохання, не може досі пробачити собі. Чи відкриє він своє серце для нових почуттів? Чи зможе він нарешті забути ту, яка стільки часу не виходить з голови?

3. І звісно трішки гумору від ВЛАДИ КАЛИНИ

ЧИТАТИ ТУТ

Анотація до книги “Макс. Страшно красивий”

Всі колись влаштовуються на роботу. Я теж намагалася собі її знайти в одному стриптиз клубі, барменом. Але, щось пішло не так, вірніше, мене понесло не в ту сторону, коли власник клубу попросив роздягтися. Теж мені стриптизерку знайшов!
Гад!!!
А чи власник він взагалі?
Якийсь мутний тип…

Приємного читання!

Ваша Каміла♥️

 

Оригінал статті на Букнет: “Трішечки еротики та детективу”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"