Трошки про неймінг, трошки про страх.
![Трошки про неймінг, трошки про страх. Трошки про неймінг, трошки про страх.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1613926335_7854584.jpg)
Трошки про неймінг, трошки про страх.
https://booknet.com/uk/book/msya-troyandi-b361358
“Коли щось страшне якось назвеш, воно одразу стає не таким уже й страшним.”
Другий супутник і перше випробування – от про що він.
“Страховидло пропахало кігтями дорогу перед нами, кожен з пазурів був з мою руку довжиною, не брешу! І врешті ледве зупинилося в кількох сантиметрах від остовпілих нас.
Чули б ви, яка брудна лайка розляглася під темним небом. Думала, що так можуть лаятися тільки підлітки за школою. Бо думають, що то доросліше.
Там було стільки неформальних відносин з різними матерями й тими, через кого воно впало, тобто через нас, що ніяких еротичних сцен не захочеш. Все одно не перевершиш.
Потім цей летючий сарай нарешті замовк, щось там подумав, раптом зменшився в кілька разів, і перед нами постав досить високий і спортивний хлопець в лицарському обладунку, розчервонілий, з темним скуйовдженим і мокрим волоссям. Це стало видно, коли він зняв шолома з решіткою.
Він з сумнівом глянув на мене, перемістився ближче до Привида, Привид благородно закрив мене собою.
Хлопчина шумно видихнув і обережно спитав, задивившись у небо й ні до кого особисто не звертаючись:
-У вас тут теж матріархат? А ну кажіть швидко, не роздумуючи.”
Приєднуйтесь до читання, додавайте книгу до бібліотек.
Перевіримо, чи завжди кохання всесильне, а світло перемагає темряву, як вважає досвідчена Марта Кречет?
Вона впевнена в цьому :”Рома Аріведерчі, Світло завжди перемагає Темряву)”.
А ви як вважаєте?
Це важливо, бо фінал ще тільки пишеться. Він продуманий, але все може бути змінене, бо книга в процесі написання – завжди сюрприз.
Обіцяю одне – наша пара виграє. А от на боці світла чи темряви – це ще питаннячко
Це моя авторська сторінка, підписуватись треба тут – щоб не пропустити оновлення . Просто натисніть на “Відстежувати автора” https://booknet.com/uk/roma-arvederch-u7854584
Оновлення буде післля 24:00 за київським часом.
А потім – через день .
Тому що почнеться публікація розповіді для Гелловінської збірки 🙂
Оригінал статті на Букнет: Трошки про неймінг, трошки про страх.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.