Трошки про мене

Трошки про мене

Трошки про мене

Я вирішила трошки розповісти про себе та про своїх захоплення. Кілька цікавих фактів про мене.

2) Інша спеціальність якою я захоплена і планую обрати другою освітою – історія. Я однаково люблю історію України та світову історію. Частково захоплення історією і стало причиною того, що я поступила на юриста (на перших курсах історія один з основних напрямків (історія держави і права України та зарубіжних країн, конституційне право зарубіжних країн, розширена історія України тощо)). 

3) Я постійно слухаю музику. В дорозі, вдома, іноді грішу цим на роботі чи на навчанні. Музика зі мною завжди, тому в мене вдома завжди не менше трьох пар навушників (довго вони в мене не живуть чомусь.

4) Початки мого творчого шляху заклалися ще кілька років тому, але я закинула через нестачу часу через велику загрузку в навчанні.

5) Я власниця котика – маленького дев’ятимісячного котика Пушка (він про це не знає і думає, що це він мій власник)  та двох морських свинок – Тома і Джеррі. Раніше не дуже любила тварин, але вони пробралися до мене в серденько і досі там. 

6) Віддам перевагу книзі вдома на самоті в спокійній обстановці гучним гулянкам. По своїй натурі я дуже закрита в собі людина.

7) Моїми першими читачами та найкращими критиками є моя сестра Вероніка та найкраща подруга та  “друга сестра” – Настя. Саме завдяки їх підтримці я тут. Ніхто окрім них з мого оточення не знає про те, що я пишу, бо я хочу спробувати сама, без допомоги з сторони друзів, добитися успіху:(

8) Я патріотка до скреготу зубів. За Бандеру, Хмельницого, Мазепу та інших готова посваритися з усіма. Інколи це лякає навіть мене. 

9) Я не вмію довго спати. В мене налаштований організм так, що я максимум зможу спати до 8 ранку, навіть якщо засну в 4 ранку. 

10) Окрім української володію англійською та російською, вчу французьку, турецьку та польську.

11) Я “страждаю” синдромом відмінниці. Єдине що здатне довести мене до сліз це погана оцінка.

12) Я дуже жорстока по своїй натурі людина. Я ніколи не пожертвую собою заради когось.

13) Завжди мріяла бути снайпером і досі тримаюся цієї цілі. Вже осінню планую записатися на стрільбу та отримати дозвіл на носіння зброї. 

14) Моє справжнє ім’я Ірина.

15) Я українка лише частково. В моїй крові велика частина польської крові.

16) Писати можу лише коли повністю налаштована на творчість.

Дякую усім за виділений час на прочитання:)

Цілую всіх!

Оригінал статті на Букнет: Трошки про мене

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"