Трохи тепла у ваші серця від Каміли Дані

Трохи тепла у ваші серця від Каміли Дані

Трохи тепла у ваші серця від Каміли Дані

Привіт, мої любі!)

Сьогодні хочу представити вам надзвичайно емоційну, але водночас зворушливу й теплу історію від талановитої Каміли Дані – МАЧУХА НА ЗАМОВЛЕННЯ.

Для мене Каміла – насамперед чудова людина, яка проживає кожну історію, пропускаючи її крізь себе. А ще вона дуже багатогранна і ні одна її книга не схожа на іншу.

Щодо сьогоднішньої моєї рекомендації – то це третя книга трилогії про справжніх подруг, яких доля випробовує, але у кінцевому результаті дарує щастя. Перша книга ЗАМОВЛЕННЯ ВИКОНАНО про самотню дівчину Іру, друга книга СЛУЖБОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ про норовливу блондинку Анжеліку, і нарешті сьогоднішня моя рекомендація МАЧУХА НА ЗАМОВЛЕННЯ, яка на відміну від двох попередніх розповідає нам не лише про третю подругу Тіті, а й про двох чудових діток, які шукають маму. 

Ловіть маленький уривочок, обкладинку та анотацію:

– Сомо…чого? – лупає на мене. Зітхаю. Ці дівчатка, такі неосвідчені, жах! Доведеться пояснювати. – Це такі курси, де можна навчитися захищатися від нападників, – зсуває брови до перенісся. 

– Олеже, ти можеш пояснити нормально, бо я не розумію.

– Гаразд, – закочую очі, – тебе ж дістають в групі? – трясе головою. – І навіть іноді хлопці б’ють?

– Буває, – нітиться. Опускає очі, важко зітхаючи.

– А курси допоможуть тобі навчитися давати відсіч.- Підіймає голову, хитро посміхається (вона завжди так робить, коли подобається ідея).

– Навіть Сидоренка? – запитує пошепки.

– Ага.

– Круто, я у справі. Все, побачимося за сніданком.

Підскакує на місці декілька раз та щезає за дверима. Дівчата такі цікаві, а головне нетерплячі, навіть не послухала, як це нам допоможе, а вже погодилася. Щільно зачиняю двері, прокручую ключ та знімаю піжаму. Стаю на спеціальну табуретку перед умивальником та оглядаю себе. От я красунчик і розумний, дотепний, і найголовніше без дітей, думаю мені буде легко завойовувати дівчат. І волосся в мене чорне, очі зелені, губи правда тонкі й руки не підкачані, але мені подобається. Стовідсотковий красунчик!

                                                     

Анотація до книги “Мачуха на замовлення”

Привіт, я Олежик, мені чотири роки. Сьогодні остаточно вирішив допомогти батьку, знайти для нас з сестрою мачуху. Скажу по секрету, є дівчина, яка нам подобається. І ми, з сестричкою, будемо найчемнішими дітьми на світі, в очікуванні дива в новорічну ніч, щоб залишитися однією, дружньою родиною.
#двійнята;
#добра героїня;
#тато одинак;
#трішки заплутано.

Оригінал статті на Букнет: Трохи тепла у ваші серця від Каміли Дані

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"