Трохи тепла у ваші серця від Каміли Дані

Трохи тепла у ваші серця від Каміли Дані

Трохи тепла у ваші серця від Каміли Дані

Привіт, мої любі!)

Сьогодні хочу представити вам надзвичайно емоційну, але водночас зворушливу й теплу історію від талановитої Каміли Дані – МАЧУХА НА ЗАМОВЛЕННЯ.

Для мене Каміла – насамперед чудова людина, яка проживає кожну історію, пропускаючи її крізь себе. А ще вона дуже багатогранна і ні одна її книга не схожа на іншу.

Щодо сьогоднішньої моєї рекомендації – то це третя книга трилогії про справжніх подруг, яких доля випробовує, але у кінцевому результаті дарує щастя. Перша книга ЗАМОВЛЕННЯ ВИКОНАНО про самотню дівчину Іру, друга книга СЛУЖБОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ про норовливу блондинку Анжеліку, і нарешті сьогоднішня моя рекомендація МАЧУХА НА ЗАМОВЛЕННЯ, яка на відміну від двох попередніх розповідає нам не лише про третю подругу Тіті, а й про двох чудових діток, які шукають маму. 

Ловіть маленький уривочок, обкладинку та анотацію:

– Сомо…чого? – лупає на мене. Зітхаю. Ці дівчатка, такі неосвідчені, жах! Доведеться пояснювати. – Це такі курси, де можна навчитися захищатися від нападників, – зсуває брови до перенісся. 

– Олеже, ти можеш пояснити нормально, бо я не розумію.

– Гаразд, – закочую очі, – тебе ж дістають в групі? – трясе головою. – І навіть іноді хлопці б’ють?

– Буває, – нітиться. Опускає очі, важко зітхаючи.

– А курси допоможуть тобі навчитися давати відсіч.- Підіймає голову, хитро посміхається (вона завжди так робить, коли подобається ідея).

– Навіть Сидоренка? – запитує пошепки.

– Ага.

– Круто, я у справі. Все, побачимося за сніданком.

Підскакує на місці декілька раз та щезає за дверима. Дівчата такі цікаві, а головне нетерплячі, навіть не послухала, як це нам допоможе, а вже погодилася. Щільно зачиняю двері, прокручую ключ та знімаю піжаму. Стаю на спеціальну табуретку перед умивальником та оглядаю себе. От я красунчик і розумний, дотепний, і найголовніше без дітей, думаю мені буде легко завойовувати дівчат. І волосся в мене чорне, очі зелені, губи правда тонкі й руки не підкачані, але мені подобається. Стовідсотковий красунчик!

                                                     

Анотація до книги “Мачуха на замовлення”

Привіт, я Олежик, мені чотири роки. Сьогодні остаточно вирішив допомогти батьку, знайти для нас з сестрою мачуху. Скажу по секрету, є дівчина, яка нам подобається. І ми, з сестричкою, будемо найчемнішими дітьми на світі, в очікуванні дива в новорічну ніч, щоб залишитися однією, дружньою родиною.
#двійнята;
#добра героїня;
#тато одинак;
#трішки заплутано.

Оригінал статті на Букнет: Трохи тепла у ваші серця від Каміли Дані

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"