Трохи про новинку

Трохи про новинку

Трохи про новинку

Що ж, в минулому блозі, присвяченому тому, що число моїх підписників перевищило 900, я обіцяла, що скоро привідкрию карти щодо новинки, яку я готую окрім повністю зміненої “Зіграй мою наречену. Наречена для боса” , а також окрім співавторської роботи  “Наперекір дружбі”, яка почала викладатися в середу. 

Хлопці ж з моїх новинок в співавторстві, одна з яких скоро вийде, також відрізняються від цих двох. По-перше тим, що обидва вони доросліші. І обидва – доволі самотні.

Зараз розкажу про одного з них. На вершині часто самотньо. Бо ж вибравшись туди ти вже не довіряєш людям так, як раніше. Бізнес, особливо не дуже законний, загартовує, сковує серце. І навіть якщо навколо і є люди, яким ти важливий, ти не завжди довіряєш їм. Особливо після зрад друзів, які пережив у минулому. Єдиними більш-менш близькими людьми залишаються один з помічників, секретарка та ще одна особа… Але при переїзді до столиці, яке було життєво необхідним для розширення бізнесу, остання відмовилась їхати за моїм героєм. І тепер він шукає нову…)) 
 

Шматочок обкладинки з цієї новинки я колись давала в старому блозі… Цю ідею виношувала давно, спочатку думала написати її сама, але врешті решт почала писати зі співавторкою. І вона внесла в цю історію саме те, чого так не вистачало мені самій, коли я обдумувала історію!))))

Зацікавила?? Чи є здогадки?? Хто скаже, що це буде за новинка?)))) 

 

Оригінал статті на Букнет: Трохи про новинку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"