Трохи про новинку

Трохи про новинку

Трохи про новинку

Що ж, в минулому блозі, присвяченому тому, що число моїх підписників перевищило 900, я обіцяла, що скоро привідкрию карти щодо новинки, яку я готую окрім повністю зміненої “Зіграй мою наречену. Наречена для боса” , а також окрім співавторської роботи  “Наперекір дружбі”, яка почала викладатися в середу. 

Хлопці ж з моїх новинок в співавторстві, одна з яких скоро вийде, також відрізняються від цих двох. По-перше тим, що обидва вони доросліші. І обидва – доволі самотні.

Зараз розкажу про одного з них. На вершині часто самотньо. Бо ж вибравшись туди ти вже не довіряєш людям так, як раніше. Бізнес, особливо не дуже законний, загартовує, сковує серце. І навіть якщо навколо і є люди, яким ти важливий, ти не завжди довіряєш їм. Особливо після зрад друзів, які пережив у минулому. Єдиними більш-менш близькими людьми залишаються один з помічників, секретарка та ще одна особа… Але при переїзді до столиці, яке було життєво необхідним для розширення бізнесу, остання відмовилась їхати за моїм героєм. І тепер він шукає нову…)) 
 

Шматочок обкладинки з цієї новинки я колись давала в старому блозі… Цю ідею виношувала давно, спочатку думала написати її сама, але врешті решт почала писати зі співавторкою. І вона внесла в цю історію саме те, чого так не вистачало мені самій, коли я обдумувала історію!))))

Зацікавила?? Чи є здогадки?? Хто скаже, що це буде за новинка?)))) 

 

Оригінал статті на Букнет: Трохи про новинку

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Проєкт Читомо і PEN «Слова і кулі» вийде друком у форматі книжки

В Україні виходить друком збірка інтерв’ю з українськими письменниками та журналістами, які стали військовими та волонтерами «Слова і кулі».
До видання увійдуть розмови з людьми, які «р

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"