Трохи про мої книги :)
![Трохи про мої книги :) Трохи про мої книги :)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1631170782_8387662.jpg)
Трохи про мої книги 🙂
Привіт всім. Сьогодні я вирішила написати про свої книги і як я взагалі знайшла сайт букнет.
Перша книга, яка з’явилась на сайті це “Почати життя заново”. У мене виникла ідея написати цю книгу після того як прочитала книжку Джоджо Мойєс “До зустрічі з тобою”. Я довго її писала так як я закинула цю книгу. Натхнення пропало. Але у минулому році я згадала про цю книгу. Виклала перший абзац у Instagram на свою сторінку і отримала хороший коментар, що дало привід писати цю книгу далі. І як на диво саме 31 грудня 2020 року я її дописала.
Друга книга, яка на сайті з’явилась 8 травня 2021 року називається “Ти тільки моя”. Спочатку сюжет я придумала інший і тому ця книга з’явилась на сайті під назвою “Ніколи тебе не забуду”. Але з одним персонажем книги мені не захотілось розлучатись, тому сюжет книги змінився і назва книги стала не актуальною. І у мене з’явилась ідея на продовження цієї книги. Також ця книга входить в цикл “Кохання до нестями”.
Третя книга, “Історія сніжинки”. Цю розповідь я написала давно. Не можу пригадати коли саме.
Четверта книга, назва якої “(Не) торкайся мене”. Я вирішила проекспериментувати і написати книгу у жанрі еротика. Але на даний момент вона заморожена, бо треба досконало продумати сюжет. Я придумала сюжет книги, але потім вирішила, що сюжет повинен бути трохи іншим.
П’ята книга, яка називається “Однокласник”. Сюжет книги у мене з’явився коли я побачила конкурс “Три слова” від Кейтлін. Сюжет книги з’явився у мене за декілька годин. Поки їхала у магазин продумала, що і як я буду писати. І приїхавши додому, я сіла за комп’ютер і почала писати.
І шоста книга, яка на сайті з’явилась 5 вересня 2021 року. Вона має назву “Довірся мені” . Сюжет книги я придумала недавно. Як я вже писала у блозі “Зайду з далека” . Я люблю дивитись серіали про лікарів, і тому вирішила написати книгу про лікарів.
Тепер як я знайшла сайт букнет. Коли я написала першу книгу, то почала шукати куди її розмістити щоб її читали. Довго не могла знайти сайт, а потім побачила букнет. І вирішила зареєструватись. Про що я зараз зовсім не жалкую.
Заходьте на мою сторінку, я завжди рада новим читачам і підписникам 🙂
Всім хорошого дня! 🙂
Оригінал статті на Букнет: Трохи про мої книги :)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.