Трохи про мої книги :)

Трохи про мої книги :)

Трохи про мої книги 🙂

Привіт всім. Сьогодні я вирішила написати про свої книги і як я взагалі знайшла сайт букнет.

Перша книга, яка з’явилась на сайті це “Почати життя заново”. У мене виникла ідея написати цю книгу після того як прочитала книжку Джоджо Мойєс “До зустрічі з тобою”. Я довго її писала так як я закинула цю книгу. Натхнення пропало. Але у минулому році я згадала про цю книгу. Виклала перший абзац у Instagram на свою сторінку і отримала хороший коментар, що дало привід писати цю книгу далі. І як на диво саме 31 грудня 2020 року я її дописала.
Друга книга, яка на сайті з’явилась 8 травня 2021 року називається “Ти тільки моя”. Спочатку сюжет я придумала інший і тому ця книга з’явилась на сайті під назвою “Ніколи тебе не забуду”. Але з одним персонажем книги мені не захотілось розлучатись, тому сюжет книги змінився і назва книги стала не актуальною. І у мене з’явилась ідея на продовження цієї книги. Також ця книга входить в цикл “Кохання до нестями”.
Третя книга, “Історія сніжинки”. Цю розповідь я написала давно. Не можу пригадати коли саме.
Четверта книга, назва якої “(Не) торкайся мене”. Я вирішила проекспериментувати і написати книгу у жанрі еротика. Але на даний момент вона заморожена, бо треба досконало продумати сюжет. Я придумала сюжет книги, але потім вирішила, що сюжет повинен бути трохи іншим.
П’ята книга, яка називається “Однокласник”. Сюжет книги у мене з’явився коли я побачила конкурс “Три слова” від Кейтлін. Сюжет книги з’явився у мене за декілька годин. Поки їхала у магазин продумала, що і як я буду писати. І приїхавши додому, я сіла за комп’ютер і почала писати.
І шоста книга, яка на сайті з’явилась 5 вересня 2021 року. Вона має назву “Довірся мені” . Сюжет книги я придумала недавно. Як я вже писала у блозі “Зайду з далека” . Я люблю дивитись серіали про лікарів, і тому вирішила написати книгу про лікарів.

Тепер як я знайшла сайт букнет. Коли я написала першу книгу, то почала шукати куди її розмістити щоб її читали. Довго не могла знайти сайт, а потім побачила букнет. І вирішила зареєструватись. Про що я зараз зовсім не жалкую.

Заходьте на мою сторінку, я завжди рада новим читачам і підписникам 🙂

Всім хорошого дня! 🙂

Оригінал статті на Букнет: Трохи про мої книги :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"