Трохи з запізненням.

Трохи з запізненням.

Трохи з запізненням.

Дорогі мої друзі та читачі! Останнім часом я трішки розклеїлась, і втратила бажання писати(((

Прошу вибачення у всіх, хто чекає на Xeron помста. Книга й так виходить рідко (щоп’ятниці), а тут ще й затримка((

Але я виправлюсь. І вже сьогодні новий розділ — зустрічайте:

Дівчина піднялась і почала вдивлятись. Коли очі трохи звикли до темряви, перед нею відкрилась страшна картина:  міцна постать у довгому балахоні з капюшоном наближалась до неї. Не видно обличчя, лиш на місті очей світились два вогники, які вона помітила відразу. Він не крокував, а ніби плив розрізаючи краєм одежі густий туман, що окутував його.

— Що за жарти? — намагаючись бути спокійною, запитала дівчина. Але відповідь не пролунала. Навкруги стала так тихо, що Валя чула серцебиття власного серця. Стримуватись вже не виходило, і вона втислася у стіну та закричала. Точніше, спробувала закричати. З відкритого рота не пролунало ні звуку. А монстер все наближався. Він відкинув край балахону оголюючи кістляву руку. Краєм ока Валя вловила ще щось під накидкою, але рука потяглась до дівчини, змушуючи забути про все на світі. Їй хотілось кричати, молитись, тікати, але горло здавило, згадати бодай одну молитву в неї не виходило, а тікати —  марна справа, тіло скувала невидима сила.

Кістяк торкнувся плеча дівчини та повільно почав спускатись нижче до грудей, де з шаленим ритмом вистукувала серце. Секунда, і дівчина відчула різкий біль, побачила, як її власне серце пульсує у руці невідомого.

З любов’ю

Катерина Карлащук (Кейтлiн)

 

Оригінал статті на Букнет: Трохи з запізненням.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"