Три проди на день та інші новини

Три проди на день та інші новини

Три проди на день та інші новини

Гарного травня всім!

(картинка клікабельна)

Якщо подобається книга – пишемо коменти, ділимося враженнями. Я це напрочуд ціную.

ДАЛІ

Від хороших новин переходим до чудових. Моя еротична новинка “Вб’ю за неї” продовжує виходити щодня о шостій ранку без вихідних та лікарняних відпусток. Тож сьогодні саме час посмакувати новий хвилюючий уровочок із книги…

(щоби перейти до книги – тиснем на обкладинку)

Смачний кусик для апетиту:

Молот просто поцілував мене в губи на очах у сотень глядачів. Його нічого не налякало. Ані моя особистість, ані ситуація. Ані фігура Звіра зовсім поряд. Його не лякало нічого, включно із самою смертю. Бо жити йому лишалось точно недовго.
Але я була готова триматися за ці секунди вічно. Хотіла, щоб мить із тим поцілунком ніколи не закінчувалась. Тому що спеціально в губи мене вже давно не цілували. Дуже давно. Майже ніколи. 
І швидше за все так буде й після того інциденту. 
— Що ти накоїв? — спитала я тремтячим голосом. — Навіщо ти так учинив, ідіоте?
Публіка приголомшено мовчала. Всі були шоковані побаченим. Тому що чітко знали — я недоторканна. І за таке Молота точно вб’ють. Блискавично. 
Але він, здається, не боявся. Нічого. Він просто був щасливий — дивився на мене і посміхався своїми пронизливо-зеленими очима. Наче саме цього й хотів — про таке й мріяв. Щоб померти, зазіхнувши на бандитську королеву. 
— Бо я живий.
Ось і все, що він відповів мені в ту мить. Я була шокована, не розуміла, що діється. І навіщо? Навіщо він так зробив? Для чого?
Нас оточили люди з охорони. Вся братва негайно завалилася до клітки, щоб узяти Молота в кліщі, схопити його міцно за руки і розчистити коридор для Звіра. Він ступав важким швидким кроком. Під ним ніби горіла земля, тріщав бетон і прогиналася підлога. 

МЕРЩІЙ ЧИТАЙМО ДАЛІ

Оригінал статті на Букнет: Три проди на день та інші новини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"