Три проди на день та інші новини

Три проди на день та інші новини

Три проди на день та інші новини

Гарного травня всім!

(картинка клікабельна)

Якщо подобається книга – пишемо коменти, ділимося враженнями. Я це напрочуд ціную.

ДАЛІ

Від хороших новин переходим до чудових. Моя еротична новинка “Вб’ю за неї” продовжує виходити щодня о шостій ранку без вихідних та лікарняних відпусток. Тож сьогодні саме час посмакувати новий хвилюючий уровочок із книги…

(щоби перейти до книги – тиснем на обкладинку)

Смачний кусик для апетиту:

Молот просто поцілував мене в губи на очах у сотень глядачів. Його нічого не налякало. Ані моя особистість, ані ситуація. Ані фігура Звіра зовсім поряд. Його не лякало нічого, включно із самою смертю. Бо жити йому лишалось точно недовго.
Але я була готова триматися за ці секунди вічно. Хотіла, щоб мить із тим поцілунком ніколи не закінчувалась. Тому що спеціально в губи мене вже давно не цілували. Дуже давно. Майже ніколи. 
І швидше за все так буде й після того інциденту. 
— Що ти накоїв? — спитала я тремтячим голосом. — Навіщо ти так учинив, ідіоте?
Публіка приголомшено мовчала. Всі були шоковані побаченим. Тому що чітко знали — я недоторканна. І за таке Молота точно вб’ють. Блискавично. 
Але він, здається, не боявся. Нічого. Він просто був щасливий — дивився на мене і посміхався своїми пронизливо-зеленими очима. Наче саме цього й хотів — про таке й мріяв. Щоб померти, зазіхнувши на бандитську королеву. 
— Бо я живий.
Ось і все, що він відповів мені в ту мить. Я була шокована, не розуміла, що діється. І навіщо? Навіщо він так зробив? Для чого?
Нас оточили люди з охорони. Вся братва негайно завалилася до клітки, щоб узяти Молота в кліщі, схопити його міцно за руки і розчистити коридор для Звіра. Він ступав важким швидким кроком. Під ним ніби горіла земля, тріщав бетон і прогиналася підлога. 

МЕРЩІЙ ЧИТАЙМО ДАЛІ

Оригінал статті на Букнет: Три проди на день та інші новини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Дитячу книжку Катерини Єгорушкіної видали у Польщі

У Польщі вийшла дитяча книжка Катерини Єгорушкіної «Мої вимушені канікули». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Польщі книжку надрукувало Wydawnictwo No Bell, її

Видавництво вдруге стало лавреатом премії KyivPride Awards

Видавництво «Видавництво» відзначили нагородою «Френдлі-бізнес», що дається за значний внесок у захист та просування прав і видимості ЛГБТІК+ людей від організації KyivPride. Про це пов

Зірка «Володаря перснів» звернувся українською до учасників кінофестивалю «Миколайчук OPEN»

На відкритті кінофестивалю «Миколайчук OPEN» у Чернівцях голівудський актор і режисер Вігго Мортенсен розпочав свою промову з кількох фраз українською.

Про це повідомляє у фейсбуку пресслужба фестива

В Індії переслідують письменницю Арундаті Рой

За 14 років після першої скарги уряд столиці Індії Делі надав дозвіл на переслідування письменниці Арундаті Рой відповідно до антитерористичних законів Індії.
Письменницю переслідують

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"