Три проди на день та інші новини

Три проди на день та інші новини

Три проди на день та інші новини

Гарного травня всім!

(картинка клікабельна)

Якщо подобається книга – пишемо коменти, ділимося враженнями. Я це напрочуд ціную.

ДАЛІ

Від хороших новин переходим до чудових. Моя еротична новинка “Вб’ю за неї” продовжує виходити щодня о шостій ранку без вихідних та лікарняних відпусток. Тож сьогодні саме час посмакувати новий хвилюючий уровочок із книги…

(щоби перейти до книги – тиснем на обкладинку)

Смачний кусик для апетиту:

Молот просто поцілував мене в губи на очах у сотень глядачів. Його нічого не налякало. Ані моя особистість, ані ситуація. Ані фігура Звіра зовсім поряд. Його не лякало нічого, включно із самою смертю. Бо жити йому лишалось точно недовго.
Але я була готова триматися за ці секунди вічно. Хотіла, щоб мить із тим поцілунком ніколи не закінчувалась. Тому що спеціально в губи мене вже давно не цілували. Дуже давно. Майже ніколи. 
І швидше за все так буде й після того інциденту. 
— Що ти накоїв? — спитала я тремтячим голосом. — Навіщо ти так учинив, ідіоте?
Публіка приголомшено мовчала. Всі були шоковані побаченим. Тому що чітко знали — я недоторканна. І за таке Молота точно вб’ють. Блискавично. 
Але він, здається, не боявся. Нічого. Він просто був щасливий — дивився на мене і посміхався своїми пронизливо-зеленими очима. Наче саме цього й хотів — про таке й мріяв. Щоб померти, зазіхнувши на бандитську королеву. 
— Бо я живий.
Ось і все, що він відповів мені в ту мить. Я була шокована, не розуміла, що діється. І навіщо? Навіщо він так зробив? Для чого?
Нас оточили люди з охорони. Вся братва негайно завалилася до клітки, щоб узяти Молота в кліщі, схопити його міцно за руки і розчистити коридор для Звіра. Він ступав важким швидким кроком. Під ним ніби горіла земля, тріщав бетон і прогиналася підлога. 

МЕРЩІЙ ЧИТАЙМО ДАЛІ

Оригінал статті на Букнет: Три проди на день та інші новини

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"