Тривоги й можливості 90-тих не стали минулим: про що новий випуск SALIUT

Тривоги й можливості 90-тих не стали минулим: про що новий випуск SALIUT

Видавництво «Основи» спільно з міжнародною контент-платформою Depositphotos створили другий номер українського фотожурналу SALIUT про 90-ті роки в Україні. Про це повідомили на сайті журналу.

«Нинішній випуск присвячений українським 90-м і зосереджується на особистостях, їхньому середовищі та про те, як сучасне захоплення естетикою 90-х спричинило всесвітнє відродження стилів цього періоду. За допомогою вибраних проєктів документальної та художньої фотографії ми пропонуємо вам порівняти наші теплі ностальгічні спогади дитинства з бурхливою та складною реальністю того часу», — зазначають в анотації.

 

 

 

Про що випуск:

 

  • Про політичні реалії 1990-х. Їх проілюструють проєкти Романа Пятковки, Юрія Косіна, Валерія Милосердова, тоді як Олександр Ляпін в інтерв’ю розповідає про тогочасну зміну культурних смаків і прояви кітчу як культурного коду, а також про фотографію на авансцені сучасного мистецтва;

 

  • Про людину 1990-х та її місце в тогочасному суспільстві. Проєкти Ріти Островської, Сергія Браткова, Миколи Троха та Арсена Савадова тематично охоплюють різні прошарки суспільства: від євреїв-емігрантів до бездомних дітей. Спеціально для цього розділу підготували інтерв’ю з Олександром Чекменьовим про його знакову серію «Паспорт»;

 

  • Про вплив 1990-х на естетику та реалії сьогодення. Порівняли різні погляди на цей період, дослідивши роботи тих, хто ріс та дорослішав в ті самі 90-ті. Проєкти Євгена Нікіфорова, Julie Poly, Валентина Бо та В’ячеслава Полякова показують, яким же насправді було найбільш міфологізоване десятиліття найновішої історії України. Також у цьому розділі презентують спільний спецпроєкт Романа Михайлова та платформи Depositphotos.

 

«Креативна спільнота Depositphotos об’єднує понад 100 тисяч фотографів. З їхніми роботами ми відкриваємо нове трактування візуальної естетики 90-х. Співпраця з журналом SALIUT — це чудовий спосіб показати потенціал Depositphotos у реалізації будь-якої творчої ідеї. І, звісно, ​​це можливість розповісти світові про цих талановитих артистів і про те, якими вони бачили 90-ті», — зазначила Анастасія Федь-Тітова, керівниця PR&Communications Depositphotos.

 

Depositphotos — міжнародна контент-платформа з бібліотекою з понад 220 мільйонів стокових фото, відео, векторів, темплейтів і аудіотреків.  

 

SALIUT Magazine — незалежне міжнародне видання, присвячене сучасній українській фотографії. Випуски виходять друком двічі на рік англійською мовою. 

 

Як відомо, у 2021 році Telegraf випустив друкований журнал про дизайн.

 

Нагадаємо, у межах спецпроєкту «Екземпляри XX» Читомо підготувало матеріал про те, чому онлайн-медіа видають журнали та газети.

 

Оригінал статті на Suspilne: Тривоги й можливості 90-тих не стали минулим: про що новий випуск SALIUT

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"