Тривоги й можливості 90-тих не стали минулим: про що новий випуск SALIUT

Тривоги й можливості 90-тих не стали минулим: про що новий випуск SALIUT

Видавництво «Основи» спільно з міжнародною контент-платформою Depositphotos створили другий номер українського фотожурналу SALIUT про 90-ті роки в Україні. Про це повідомили на сайті журналу.

«Нинішній випуск присвячений українським 90-м і зосереджується на особистостях, їхньому середовищі та про те, як сучасне захоплення естетикою 90-х спричинило всесвітнє відродження стилів цього періоду. За допомогою вибраних проєктів документальної та художньої фотографії ми пропонуємо вам порівняти наші теплі ностальгічні спогади дитинства з бурхливою та складною реальністю того часу», — зазначають в анотації.

 

 

 

Про що випуск:

 

  • Про політичні реалії 1990-х. Їх проілюструють проєкти Романа Пятковки, Юрія Косіна, Валерія Милосердова, тоді як Олександр Ляпін в інтерв’ю розповідає про тогочасну зміну культурних смаків і прояви кітчу як культурного коду, а також про фотографію на авансцені сучасного мистецтва;

 

  • Про людину 1990-х та її місце в тогочасному суспільстві. Проєкти Ріти Островської, Сергія Браткова, Миколи Троха та Арсена Савадова тематично охоплюють різні прошарки суспільства: від євреїв-емігрантів до бездомних дітей. Спеціально для цього розділу підготували інтерв’ю з Олександром Чекменьовим про його знакову серію «Паспорт»;

 

  • Про вплив 1990-х на естетику та реалії сьогодення. Порівняли різні погляди на цей період, дослідивши роботи тих, хто ріс та дорослішав в ті самі 90-ті. Проєкти Євгена Нікіфорова, Julie Poly, Валентина Бо та В’ячеслава Полякова показують, яким же насправді було найбільш міфологізоване десятиліття найновішої історії України. Також у цьому розділі презентують спільний спецпроєкт Романа Михайлова та платформи Depositphotos.

 

«Креативна спільнота Depositphotos об’єднує понад 100 тисяч фотографів. З їхніми роботами ми відкриваємо нове трактування візуальної естетики 90-х. Співпраця з журналом SALIUT — це чудовий спосіб показати потенціал Depositphotos у реалізації будь-якої творчої ідеї. І, звісно, ​​це можливість розповісти світові про цих талановитих артистів і про те, якими вони бачили 90-ті», — зазначила Анастасія Федь-Тітова, керівниця PR&Communications Depositphotos.

 

Depositphotos — міжнародна контент-платформа з бібліотекою з понад 220 мільйонів стокових фото, відео, векторів, темплейтів і аудіотреків.  

 

SALIUT Magazine — незалежне міжнародне видання, присвячене сучасній українській фотографії. Випуски виходять друком двічі на рік англійською мовою. 

 

Як відомо, у 2021 році Telegraf випустив друкований журнал про дизайн.

 

Нагадаємо, у межах спецпроєкту «Екземпляри XX» Читомо підготувало матеріал про те, чому онлайн-медіа видають журнали та газети.

 

Оригінал статті на Suspilne: Тривоги й можливості 90-тих не стали минулим: про що новий випуск SALIUT

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"