Тривоги й можливості 90-тих не стали минулим: про що новий випуск SALIUT
![Тривоги й можливості 90-тих не стали минулим: про що новий випуск SALIUT Тривоги й можливості 90-тих не стали минулим: про що новий випуск SALIUT](https://chytomo.com/wp-content/uploads/2022/07/SALIUT_2_cover_Miloserdov-e1659275281326-1024x502.png)
Видавництво «Основи» спільно з міжнародною контент-платформою Depositphotos створили другий номер українського фотожурналу SALIUT про 90-ті роки в Україні. Про це повідомили на сайті журналу.
«Нинішній випуск присвячений українським 90-м і зосереджується на особистостях, їхньому середовищі та про те, як сучасне захоплення естетикою 90-х спричинило всесвітнє відродження стилів цього періоду. За допомогою вибраних проєктів документальної та художньої фотографії ми пропонуємо вам порівняти наші теплі ностальгічні спогади дитинства з бурхливою та складною реальністю того часу», — зазначають в анотації.
Про що випуск:
- Про політичні реалії 1990-х. Їх проілюструють проєкти Романа Пятковки, Юрія Косіна, Валерія Милосердова, тоді як Олександр Ляпін в інтерв’ю розповідає про тогочасну зміну культурних смаків і прояви кітчу як культурного коду, а також про фотографію на авансцені сучасного мистецтва;
- Про людину 1990-х та її місце в тогочасному суспільстві. Проєкти Ріти Островської, Сергія Браткова, Миколи Троха та Арсена Савадова тематично охоплюють різні прошарки суспільства: від євреїв-емігрантів до бездомних дітей. Спеціально для цього розділу підготували інтерв’ю з Олександром Чекменьовим про його знакову серію «Паспорт»;
- Про вплив 1990-х на естетику та реалії сьогодення. Порівняли різні погляди на цей період, дослідивши роботи тих, хто ріс та дорослішав в ті самі 90-ті. Проєкти Євгена Нікіфорова, Julie Poly, Валентина Бо та В’ячеслава Полякова показують, яким же насправді було найбільш міфологізоване десятиліття найновішої історії України. Також у цьому розділі презентують спільний спецпроєкт Романа Михайлова та платформи Depositphotos.
«Креативна спільнота Depositphotos об’єднує понад 100 тисяч фотографів. З їхніми роботами ми відкриваємо нове трактування візуальної естетики 90-х. Співпраця з журналом SALIUT — це чудовий спосіб показати потенціал Depositphotos у реалізації будь-якої творчої ідеї. І, звісно, це можливість розповісти світові про цих талановитих артистів і про те, якими вони бачили 90-ті», — зазначила Анастасія Федь-Тітова, керівниця PR&Communications Depositphotos.
Depositphotos — міжнародна контент-платформа з бібліотекою з понад 220 мільйонів стокових фото, відео, векторів, темплейтів і аудіотреків.
SALIUT Magazine — незалежне міжнародне видання, присвячене сучасній українській фотографії. Випуски виходять друком двічі на рік англійською мовою.
Як відомо, у 2021 році Telegraf випустив друкований журнал про дизайн.
Нагадаємо, у межах спецпроєкту «Екземпляри XX» Читомо підготувало матеріал про те, чому онлайн-медіа видають журнали та газети.
Оригінал статті на Suspilne: Тривоги й можливості 90-тих не стали минулим: про що новий випуск SALIUT
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.